Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. heten mennyire aktiv a...

30. heten mennyire aktiv a babatok? Elso babam. Nem tudok mihez hasonlitani. Naponta tobbszor rugdos, meg erzem, hogy mozog. De ez nem keves? Vagy csak lustabb? Holnap reggel megyek dokihoz.

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy ő azért még elég sokat alszik, ha mozogsz, sétálsz, az pl. elringatja.

az én kicsimnek elég jól kiszámítható a "napirendje", bejelentkezik reggel, amikor én kelek, egyszer délelőtt 10-11 között, este 7-9 között és késő este, amikor lefekszem. De pl. kajára, édességre, kakaóra felébred, és az is szereti, ha én társaságban vagyok, akkor aktív. :)

Vannak lustább és aktívabb napjai is.

Akkor kezdj el aggódni, ha 24 órán keresztül nem érzed és nem is tudod rávenni arra, hogy mocorogjon.

2014. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Most kicsit megnyugodtam... Szerencsere erzem naponta tobbszor. Mondjuk a reggel-este nalunk is van. Meg a kaja... Apja fia lesz!!! :-) sokszor ha csak erzem az etel illatat, amire gusztusom van mar akkor ficankol! Csak mondjuk en eleg aktiv vagyok, sokat setalok a kutyammal. Fozok, mosok, takaritok. Allandoan porgok... Lehethogy ezert mocorog neha kevesebbet. Lehethogy hulyesegnek tunt a kerdesem! De hat elso babanal nem lehet tudni mire szamitsak. De ahogy leirtad, az alapjan mar nem is tunik olyan kevesnek a mozgasa...
2014. márc. 10. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat mozog. Illetve mihez viszonyítsunk... 3 óránként minimum jelentkezik, van hogy fél óráig abba se hagyja, na meg napi 3-4x 20 percet csuklik :)
2014. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!