Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetes kismama vagyok az...

Gölöncsér enikő kérdése:

30. hetes kismama vagyok az utolsó vizsgálatnál az orvsos C2000-es értéket állapított meg. Akinek volt már hasonló, annak lehetett szexuális életet élni vagy ez már ilyenkor nem engedett?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó, ezzel nincs semmi gond.

Én 2000-es méhszájértékkel kezdtem eleve a terhességemet. Ezzel nyugodtan lehet nemi életet élni. Én is éltem, sőt mellette bicikliztem, illetve a házimunkát is csináltam, max. nehéz dolgokat nem emelgettem.

Gond akkor van, ha a méhnyak még jobban megrövidül, vagyis nem 2-vel kezdődik a méhszájérték, hanem 1-essel, illetve ha azokból a nullákból nullánál nagyobb számok lesznek, vagyis elkezd kinyílni a méhszáj. Akkor van gond.

2014. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 2000 kezdtem....mindent csinálok.
2014. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 2000-rel kezdtem és minden rendben, mindent csinálok :) Ne aggódj!
2014. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 2000-rel kezdtem és mindent csinálok van egy 18 hós lányom is akit még emelgetnem is kell :))) 29 hetes vagyok
2014. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30.héten teljesen jó a 2000-es méhszáj érték. Nyugodtan összebújhattok, ha minden más egyébként rendben van. :-)
2014. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok...kicsit megnyugodtunk :)
2014. márc. 11. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!