Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valakinél hogy...

Volt már úgy valakinél hogy meg volt szinte az összes terhes tünete és a teszt ennek ellenére negatívat mutatott, de később mégis kiderült hogy terhes csak még a teszt akkor nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyereknél se voltak terhes tüneteim...de hiába teszteltem a nemvárt utáni napon,negatív lett a teszt egy ideig. Amúgy mint kiderült mind2 gyerek középidő után kb egy héttel fogant.
2014. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én akkor voltam terhes mikor semmi terhes tünetem nem volt.....a tünetek viszonylag sokára jönnek most már tudom, kell a hormonoknak egy bizonyos szint, nálam ezt a 8 héten érte el.
2014. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen nálam,késett de csak 2 hét késés után lett nagyon halványan pozitív
2014. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több, mint egy hét késés után sikerült pozitívat tesztelnem. Addig elhasználtam párat, mert gyanús volt a baba dolog. :)
2014. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HLA válasza:
4/4. Én nekem 6 napja késik és túl vagyok 2 negatív teszten. Vannak gyenge kis görcseim de mesninek semmi jele. Lehetséges h még nem mutatja ki a teszt 6 napkésé után?
2014. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!