Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás az normális...

Barna folyás az normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szombaton volt egy hete, hogy késett, ezért csináltam egy tesztet, ami pozitív lett, csináltam ma is délután ami szintén pozi lett. Viszont folyásom van, kicsit barnás beütéssel. baj lehet? Orvoshoz csak 18-án kaptam időpontot, akkor rendel nálunk.
2014. márc. 10. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, nem normális, ügyelet van a környéketeken? Vagy kórház? Kapnál rá gyógyszert, ami segít megtartani a terhességet.
2014. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normålis orvos!
2014. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilynekor mindneképp kell minél elöbb orvos, fogsz kapni progeszteron potlást ez segit megtartani a terhességet. nem szabad várni vele mert ugy könnyen vetélés lehet a vége.
2014. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! kértem másik orvostól időpontot. csütörtökre kaptam leghamarabb.
2014. márc. 10. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyelet,èn rohantam pedig csak kèt ici pici kapuchino színű foltom volt..kiderült kellett is mert progeszteronra vot szüksègema bql petefeazkem nem termelt semmit így nem?volt?elèg, ez mentette meg a kisfiam.
2014. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ügyeletre mennék a helyedben, nekem is volt, és én is kaptam rá gyógyszert és kellett is, mert mikor a 13. héten abbahagytam, még utána is volt vele probléma. 15 hetesen vérzés miatt kórházba is kerültem.
2014. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!