Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapest X. kerület egészséghá...

Budapest X. kerület egészségház vérvétel rendelés hogy van?

Figyelt kérdés
Az első vérvétel lesz.
2014. márc. 13. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél éve voltam, akkor kértek beutalót és időpontot is kellett kérni. Oda mész viszed a pisit majd szólítanak amikorra van az időpontod. (+10-15 percet azért szánj rá) 7 től nyit az Egészségház. 7-10 ig van vérvétel ha jól emlékszem. Oda mehetsz úgy is ha nincs időpontod, de akkor isten tudja mennyit kell várnod. Én mikor voltam akkor 7 órára volt időpontom, de rajtam kívül még 4 másik embernek is 7 órára volt időpontja. Amikor az időpontosok lementek akkor jönnek a nem időpontosok kb. 8 körül.
2014. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel kismama vagy soron kívül mehetsz, az más kérdés nem fogja senki nézni..... bár van hogy a nővérek szólnak, ha van kismama menjen előre.

Én 2 éve szültem, akkor így volt, amúgy időpontra is lehet menni, de fölösleges, mert ki tudja mikorra kapnál.

Szóval odamész a kisablakhoz az első emeleten odaadod a papírt, adnak matricákat amiket a képcsőre ragasztanak és mehetsz a másik ajtónál a vérvételre. Mindegy hányan vannak, kismamákat előbbre kell venniük.

2014. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mennyi idő mire megkapom a leleteket?
2014. márc. 20. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
1-3 nap
2014. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem oda kellett mennem, tehát nem a beutaló orvos kapta meg, hanem annál az ablaknál ahol jelentkeztél a vérvételre ott adják majd ki kb 3 nap.
2014. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra kell menni
2014. ápr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon megváltozott az egész. Már nincs kígyózó hosszú sor. Egy nő volt aki vette a vért. Voltak időpontosok és időpont nélküliek. Párszor az időpontosokat hívták párszor az időpont nélkülieket. 1 hét múlva adják az eredményt és a nőgyógyászhoz kell menni.
2014. ápr. 3. 09:00
 8/8 marih válasza:
Jonapot azt szeretném kérdezni hogy én voltam a vércukor terheléses vervetelen és elkoltoztunk már nem volt idő arra hogy bemenjek a leletekert mert pénteken jöttünk és hétfőn kellett volna bemennem érte. És ha postán kitudnak nekem küldeni az nagyon jó volna mert nagyon nagy szükség lenne rá. Köszönöm Horváth Mária
2019. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!