Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas rugdosás?

Fájdalmas rugdosás?

Figyelt kérdés
Nektek mikortól kezdett el a magzatmozgás fájdalmas lenni? Én kedden lépek a 29. hétbe, de az előbb szó szerint felszisszentem úgy fájt ahogy elkezdett rugdosni. Mondjuk pont ott kapirgált a kis lábával ahol van egy tavaly előtti műtéti hegem (vakbél). Lehet csak azért fáj mert ott varrtak össze, vagy ilyen idős korban már amúgy is fájdalmat okozhat?

2014. márc. 14. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem tudott már annyi idősen is bazi nagyokat rúgni, és később csak rosszabb lett sokkal. Lassan 3 hós és most is iszonyat erő van benne:-))
2014. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt babo válogatja. Nekem most a 34. héten még mindig nem úgy rugdos, mocorog, hogy fájna. Barátnőm 8 héttel járt előbb, neki már a 32. héttől nagyon jól célzott a kislánya.
2014. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! 26 hetes vagyok, kisfiút várunk, nekem olykor akkorákat rúg,hogy csak na. az egész hasam hullámzik, és bizony néha felszisszenek én is. igaz négy komoly hasi műtétem volt,egy vakbél egy petefészek és két petevezeték kivétel, lehet nekem e végett is érzékenyebb a hasfalam. de már igazi vasgyúró az tuti :-) harántfekvéses, jobb oldalon van a feje, bal oldalon a lábai, na oda kapom a legtöbbet :-)
2014. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megnyugodtam hogy nem vagyok egyedi eset :) ha ilyen jól céloz a lábával akkor focista lesz belőle!
2014. márc. 14. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
28 hetesen mar én is felszisszentem. 30-33ig volt olyan hogy a könnyem kicsordult. Nekem halisten nem a vakbélmütét hejét rugdossa hanem volt egy kötöszövet gyulladásom a köldökömbe és azota az rettenet érzékeny. A kisasszony meg előszeretettel aazt célozza. Azota is faj néha de igy 40.héten már nem olyan könnyen mozog viszont rettenet aktiv. de sikerült hozzaszoknom.kitartás
2014. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!