Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van most ilyen hasonl&#...

Más is van most ilyen hasonlò cipöben?

Figyelt kérdés
eddig 110/75 volt a vèrnyomåsom.mult hèt otta felmèn a sètàlàstol meg ha màr kimegyek wc ès utàna mèrem 140/85 a max 151/95 volt.140felett màr picit fàj a fejem de semmi màs.ès a hàzi paradicsomlè sem segit csak ha szundikàlok vagy pihizek egyet.mi miatt mèn fel ha eddig nem ment fel. 29hkm

#terhesség #vèrnyomàs
2014. márc. 15. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet keveset mozogsz. Napi rendszeres séta?

Étkezés?

Semmi kávé, kóla!

Ha így marad, adnak vérnyomáscsökkentőt.

Mérd reggel délben este, s jegyezd fel 1 hétig, majd mutasd meg a dokinak

2014. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kàvèzok mår,sètàlok napiszinten ahogy eddig is tettem,meg a kaja is rendszeres.de a 28hèttöl kezdödöt akor hagytam a kàvèt abba,de èszrevettem h a sèta miat felmèn.meg ha bårmit csinàlok pl fözès.de szoltam màr a dokinak ès mondta h pihenjek többet meg 140fölè mèn akor szoljak majd neki.csak sokan mondtàk hogy lehet ez az idö miatt van.csak èrdekel tènleg hogy màsnàl is van igy most mert nekem edig 100 körü volt ck most szaladgàl fel.
2014. márc. 15. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A front is bekavar.
2014. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelezd a nőgyógyásznak vagy védőnőnek! Terhesség alatt a magasvérnyomás nem játék, nem elhanyagolható dolog. Azon kívül, hogy te rosszul érzed magad, ronthatja a lepényi keringést, ezáltal a magzat oxigén- és tápanyagellátását.


Ne itt keresgélj, hanem hétfőn fordulj vele orvoshoz!

2014. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mår szoltam neki mult hèten.ès mdta h ha 140/90 fölè nem mèn meg ha nem dagad a låbam meg nem vagyok roszul nem baj.meg h többet pihenjek.èn ck megkèrdeztem h valaki van e ilyen cipöben most.
2014. márc. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!