Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet megtudnia baba...

Mikortól lehet megtudnia baba nemét?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok

2014. márc. 16. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó géppel akár már 11-12 hetesen is. De minél nagyobb már a baba, annál biztosabban látható a neme is.
2014. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lcs ***** válasza:
100%
nekem a 12 hetes UH-n mondtak 80% fiút, 16hetesen már 100%-ra, az is lett, most 10,5hós kukacos :))
2014. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lcs ***** válasza:
mondjuk sógornőmnek meg 12hetesen 70%-ra mondtak lányt, aztán a köv. Uh-n a doki mondta, hogy mintha látna valami kukacot, aztán a 18.héten megint lányt mondtak 90%-ra, aztán mostmár a 21.héten van, és végre látszott 100%-ra hogy cuncis :) szóval semmire nem lehet mérget venni amit mondanak :)))
2014. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lcs ***** válasza:
...4D-n voltak, ahol jól látszott a lány..:)
2014. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%

En 16 hetes vagyok most. A dokim kerdezte, hogy nemet mondhatja-e, en meg ravagtam, hogy nem... (sajnos en tudom, hogy milyen erzes mikor elveszitek tobb magzatot is, es rohadtul lesz.rom mi van a laba kozott! Nekem csak azt mondjak meg, hogy minden rendben!)


Fiunkra 24 hetig vagy lanyt mondtak vagy semmit...

En ereztem hogy fiu 24 hetre mar mindenunk megvolt, de nagyon fius lett hiaba mondtak lanyt!

2014. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 es 22 hetesen voltunk 4D-n ketszer is a Fiunkkal
2014. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lányt is meglehet állapitani ennyi hetesen?
2014. márc. 16. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:

16 hetesen nézett rá először az orvosom, ő azt mondta, ha nagyon mondania kell valamit akkor kisfiút mondana inkább, de nem biztos. Aztán 17 hetesen 4D-n már megmutatta a kis nuncit :-) Azóta is kislány maradt, de kezdettől fogva lányt is éreztem, örültem neki, hogy az lett :-)


33hkm

2014. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szinte a legújabb géppel vizsgáltak 12 hetes terhesen, de a szonográfus azt mondta, hogy ilyenkor még nem megállapítható. Gondolom azért másoknál tippelnek már ilyenkor, az esetek többségében csak akkor, ha fiú.

A 16. héten már nagy valószínűséggel mondták, hogy kisfiút kaptunk.

Azóta is maradt fiú, június végén érkezik. :)

2014. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak, akinek a 12. héten megmondják, és úgy is marad. Általában a 16-18 héten már nagy eséllyel meg tudják állapítani. Persze, ha a baba is úgy akarja.


Az én gyerekeim nem akarták :) A fiamnak csak a 33. héten, a lányomnak a 29. héten sikerült belesni a lába közé. Addig végig úgy feküdtek, hogy takarták magukat. Mindkettővel voltunk 4Dn, volt sétálás, pocakrázogatás, csoki, zéró eredménnyel. A fiamnál még picit bosszantott, bár őt első perctől éreztem, hogy kukacos. A lányomnál már csak röhögtünk az egészen. :D


Egészségesek mindketten, és tényleg ez a legfontosabb :)

2014. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!