Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 kérdésem is lenne hozzátok....

2 kérdésem is lenne hozzátok. Az 1. hogy véreztetek-e barnáztetok-e terhesség alatt? Pénteken volt kicsit bővebben, de hazaengedtek. A baba jól és zárt a méhszáj. (tavaly elveszítettem) Jah és utrogestant használok. Tegnaptól reggelente megint

Figyelt kérdés
Eddig megfelet a baba mérete az adott hétnek most 2 héttel visszavettek mérete miatt!Ez hogy lehet?
2014. márc. 18. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmi barnázásom nem volt, vérzés pláne nem. Nekem is volt hogy kissebb volt a babám mint ahogy nálluk meg van írva a nagy könyvben, nállam 1 héttel írták kisebbre. Hozzátenném előtte ők álapították meg hogy mennyi idős, mert gyógyszer abba hagyása után estem teherbe, így pontosan nem lehetett kiszámolni, főleg hogy akkoriba 2-3 havonta mensiztem.
2014. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hány hetes vagy most?

Én barnáztam 1x volt egy este. Nekem hüvelyi fertőzésem volt, legalább is a doki szerint ettől volt barna folyásom. De a biztonsság kedvéért, Utrogestan-t is szedek 2x1. Valamit mondott az orvos azért? Pihenj sokat!

2014. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem vérzésem és barnázásom is volt a 7. től a 11. hétig. Akkor kerültem állományba szigorú fekvésre ítélve. Hematóma azaz bevérzés a placentában okozta a vérzést (veszélyes volt, mert elsodorhatta volna a babát a kiürüléskor). Érdemes lenne megint megnézetned magad, mert a progeszteron pótlás nem mindig elegendő, vagy egyáltalán nem is segít a vérzéses problémákon.

Inkább legyen egy felesleges utad a kórházba, ha ezzel megelőzhetsz valami bajt.

Ugye pihensz eleget, fekszel?

2014. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességem alatt barnáztam az elején ( vérömleny miatt). Kaptam utrogestant és sok c-vitamint kellett szednem. 12. Hétre már szépen felszívódtak. A második babánál a 28. Hét körül elöntött a vér. Bementünk a kórházba, de szerencsére nem találtak semmit.
2014. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. És szigorú pihenés és fekvés volt előírva.
2014. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat!Miskolci uh szerint 11hetes,az itteni szerint 12 hetes vagyok.Ha nem vesznek vissza akkor most lennék 13hetes!Eddig is feküdnöm,pihennem kellett és szinte mindentől elvagyok tiltva.Betartottam mindent.Feküdjek,pihenjek sokat..Pénteken megyek orvoshoz ill.uh-ra.
2014. márc. 18. 13:19
 7/9 ivilicious ***** válasza:
Én az elején barnáztam, ezért is mentem dokihoz, ahol kiderült, hogy terhes vagyok, 4hetes.
2014. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is többször volt barnázás, egyszer vérzés. Mindig nagyon kis mennyiség. A barnázás miatt kaptam utrogestant, progesteron pótlás gyanánt. Aztán a vérzésnél azt mondta a doki, hogy nem megfelelően ágyazódott be a baba és a méhem megpróbálja kilökni. Szigorú ágynyugalom hetekig. 11. héten elkezdtek leállítani az utrogestanról és még mindig pihenni kellett. Teljesen elmúlt minden ilyen jellegű tünet. Azóta már szépen tapad és minden rendben van vele. A héten töltjük a 20 hetet.
2014. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húúú kicsit megijjedtem amikor azt írtad utolsó válaszoló h kiderült hogy nem jól tapadt és a méh megpróbálta kidobni...De akkor hálistennek minden rendben veletek!Nagyon remélem hogy velünk is az lesz!5.héttől kapom az utrogestant és eddig nem volt ilyen.Nem értem remélem nincs baj!!!!
2014. márc. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!