Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Penteken a szuloszoba...

S. O. S! Penteken a szuloszoban kotottem ki orak ota tart tompa derektaji fajdalmak miatt. Olyan menzesz szeru, a labakba kisugarzo, idegesito fajdalom.24hetes vagyok. Mitevo legyek? Hasonlo tapasztalatok? Koraszules vagy csak tagulas?

Figyelt kérdés
A mehszaj teljesen zart, 4cm hosszu. Babaval minden rendben. Fertozes nincs, minden eredmenyem negativ. Koraszules egyelore kizarva. Elso gyermekem 1.5 eve 36. hetre jott de ott haskemenyedesek is voltak. Nagyon meg vagyok ijedve. Nem ertem, mitol faj mar megint orak ota... 3napotctartottak bent amig kivizsgaltak de nem talaltak semmit es a panasz is megszunt. Most du meg ujra faj. Talan a meh es a kotoszovet, izuletek tagulasa miatt van?! Kerlek irjon mindenki aki atelt hasonlot

2014. márc. 18. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha megint ugyanazt érzed akkor irány a kórház!


A családba született egy baba 25 hétre, 720g volt, 1 napig élt.

2014. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy esetleg valamilyen ideget nyom a baba?

Ha újra erős fájdalmaid vannak, a biztonság kedvéért menj be a kórházba. Inkább vizsgáljanak meg és mondják, hogy minden rendben, mint, hogy baj legyen. És ha már ott vagy, esetleg kérdezz rá, hogy nyomhat-e valamit a baba.

A barátnőmnek ennyi idősen már a veséjén feküdt a baba, folyamatos vesegörcsök kínozták, egészen a szülésig. :(

2014. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 31.héten volt ,görcs a méhem felső reszeben . Behajolni sem tudtam. De én előtte is bitang sokat kemenyedtem . Én is éreztem szurkalasokat odabent, fokent amik a jobb combtovembe sugarzott .

Én is szuloszoban kotottem ki. Én elkezdtem kinyilni és rovidulni is.

Kaptam spiropentet, mgt szedek és azóta CSAK fekszem . 35 hetes vagyok!

Ha megint elojottek a panaszok,akkor menj be a kórházba!

2014. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma jöttem a kórházból, ahol megnyugtattak, minden rendben, méhszáj zárt és nincs megrövidülve. 2órája voltam itthon mikor megint elkezdődött. Keményedés továbbra sincs. Szóval, a kórház kipipálva.
2014. márc. 18. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
És nem adtak vmi méhizom lazító gyógyszert? Nekem a 23. héttől végig diaphillint kellett szednem, 35. hétig bírtam így.
2014. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is mehizom lazitonak kaptam a spiropentet és jelenleg a 35.héten járok és nem is nyilottam tovább.
2014. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy kontrakciom egyaltalan nincs. Mehszaj teljesen zart, nincs felpuhulva. Ezert nem adtak mehizom lazitot. 3napig megfigyeltek: nem volt mehizom gorcs es nem kezdtem el kinyilni. Erdekes, de most mintha 1kicsit elmult volna. Lehet a tagulas a meh novekedes okozza? Remelem elmulik... Azert irjatok meg tapasztalatot
2014. márc. 18. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is sokat keményedtem, véreztem 26 hetesen, és 1 hét kórházi megfigyelés után spiropentet és 4*2 magnerotot kaptam itthonra. Mi csak a 33. hétig húztuk így ki. Remélem ennél előbb Te sem szülsz meg! Azóta jobban vagy? Szorítok!
2014. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerencsere teljesen elmult. Kemenyedes 1szal sincs es nem is volt, ahogyan verzes sem. Ezert nem gondolok koraszulesre. De a derekfajas neha elojon. Talan a baba nyom vlmit vagy a mehem tagul. Vagy hormonalis? Faj a szemeremcsontom, csipocsontom is rendesen. Hat eddig itt tartunk...
2014. márc. 19. 09:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon hasonló az én friss történetem, én 25 hetes terhes vagyok. Ma éjszakától folyamatos mensi szerű görcseim voltak, az enyhébbik verzióból, pedig előtte vettem be magnéziumot. 2 óra múlva sem múlt, ekkor vettem be ismét, de szinte semmit sem hatott. Néztem közben a hasamat, az puha volt szerencsére. Lezuhanyoztam, hátha elmúlik, de amint a vízsugár a pocakomhoz ért, egyszerre erősödött a görcs. Halál pontosak voltak a "fájások", 8 mp mindegyik, és fél percenként ismétlődtek.

Folyamatosan néztem, hogy vérzés nem-e kíséri, de hála a jó égnek, nem volt. Ha keményedett volna a hasam, akkor biztos bementünk volna az ügyeletre, de mivel nem volt, így vártunk reggelig.

8-kor hívtam a védőnőt, aki egyből az orvosomhoz irányított. Mondta, hogy azonnal szülőszoba. Remegett kezem, lábam.


Nemrég értem haza, minden rendben volt. Nem keményedtem, a méhszáj teljesen zárt, baba és pocak tökéletes. Nem tudták megmondani, mitől vannak a görcseim, amit egyébként még most is érzek. Megemelték a magnézium mennyiségét, és holnap el kell látogatnom a dokimhoz. Azt mondták, aggodalomra semmi ok, minden rendben van.

2014. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!