Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS 8 hetes vagyok és vérzek...

SOS 8 hetes vagyok és vérzek utrogestan szedése mellett. Megvárhatom a reggel vagy most kéne elmennem az ügyeletre?

Figyelt kérdés
5 hetesen is véreztem de elmúlt. Most viszont 8 hetes vagyok és utrogestant szedek meg vitaminokat mégis vérzek és egy vérrög is kijött. Van remény? Tüneteim vannak.
2014. márc. 19. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, biztos ami biztos!
2014. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Baj lenne ha megvárnám a reggelt? Csak mert egy 3 éves alszik az ágyban és egyedül kéne elmennem mert a gyerekre kell vigyázni
2014. márc. 19. 00:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel az ügyeletet, ők meg tudják mondani mit tegyél! Ha lehet ne mozogj feleslegesen, ha kórházba kell menned, akkor pedig hívj mentőt.

Sajnálom, hogy ezt kell átélned, én is végigmentem ezen a folyamaton, aggódáson... Végig kellett feküdnöm a 9 hónapot.

2014. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed baj van akkor menj. De kivárhatod a reggelt is.
2014. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végül elmentem. Nem akartam végig izgulni az éjszakát. A baba jól van és szívhang is van. Azért véreztem mert túl közel van a méhszájhoz a lepény ( ha jól értettem ). Azt mondták feljebb mehet még de az később lesz. Feküdnöm kell és 12 hetesen megmondják mivan. Remélem nem fogok 5 hónaposan is vérezgetni mert az is benne lehet a pakliban az orvos szerint. Mindegy pozitív vagyok minden rendben lesz az úr megsegit és nem aggodalmaskodom. Remélem nektek is hasznos volt a válaszom. Minden jót!
2014. márc. 19. 01:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy minden rendben van. Pihenj sokat.
2014. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, csak én a 15. hétben. Én is elkezdtem vérezni, mert a méhlepény közel volt a méhszájhoz, és, ahogy húzódik le róla, felválik ami vérzést okoz. Tényleg pihenj sokat és kerüljétek az együttléteket, mert az is okozhat méhlepény leválást. Egy hétig véreztem, aztán elmúlt, és hála istennek azóta nem. Ha megoldható a nagyobbikat se emelgesd, mert abból is baj lehet. Tudom milyen, nekem is van egy 4 éves lányom. Egyébként feljebb húzódik, ahogy nő a méhed. A 29. hétnél járok és nekem már eltávolodtak egymástól. Nem lesz baj, csak vigyázz magadra!
2014. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 12 hetes vagyok.Én is kapok utrogestant.Nekem is múlthéten kezdődött egy nagyobb mennyiség de elmúlt semmi konkrétat nem mondtak.Hétfőtől pedig barnázgatok(nem bőven)Feküdni .pihenni!!!!Pénteken megyek újra.Neked elmúlt teljesen???Pihenj sokat!drukkolok neked ,hogy sikerüljön!!!
2014. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tulajdonképpen elmúlt a vérzés de a wc papíron még van pici halvány rózsaszín kis folyàs.
2014. márc. 19. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben van veletek!

Pihenj és tényleg ne terheld magad semmivel... Boldog babavárást!:)

2014. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!