Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyerekemet várom és...

Második gyerekemet várom és azt vettem észre, h a második terhesség 24 hetéig 8 kilót szedtem fel. Az első terhességem alatt összesen 9 kilót. Ezek szerint a második terhességnél sokkal több kilót lehet felszedni mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben vagyok, elsőnél össz 8kg, most 25 hetesen már +9. A környezetemben azt hallom, hogy minden 2.terhességnél rengeteg kiló ment fel.
2014. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, én pont olyan példát láttam, hogy a 2-nál kevesebb volt a hízás. Gondolom, egyénfüggő.
2014. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én első terhességem alatt 15 kg-t híztam, most 25 hetes vagyok és 11 kg-nál tartok :( Én is úgy hallottam, hogy egyre könnyebben jönnek a kilók...
2014. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjével találkoztam.
2014. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 19 hetes a második babánkkal, védőnőnél is ma voltam és 6 kilót híztam idáig. Lányommal ilyenkor +1 kg volt rajtam. Nem eszek többet mint terhesség előtt, sőt, jobban megnézem, hogy mit eszek, mint az első babával, úgyhogy lehet valami az elméletedben.
2014. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elso babammal 25 hetesen +11 kg volt rajtam, most 23 hetesen +2 kg.
2015. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!