Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen hogy fordulhatott elő?...

Ilyen hogy fordulhatott elő? Mit fognak most csinálni?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete, elmentem nőgyógyászhoz SZTK-ba, mert az utolsó menstruációm január 14.-én volt, a tesztek pedig mind pozitívak voltak. Az orvos csinált citológiát,rákszűrést, megnézte a méhemet és azt mondta hogy nagyobbnak érzi.Azt mondta ha bebizonyosodik a terhesség keressem fel a kerületi védőnőt. Elküldött a kórházba uh-ra egy papírral,ahol közölték hogy igen, élő magzatról van szó, megmérték a méretét meg volt szívhang is. Elkérték a papírt amit az orvos adott, de én úgy távoztam hogy egy darab papírt nem kaptam senkitől. A nő, aki csinálta az uh-ot azt mondta elküldi az eredményt a laborba. Tegnap lementem védőnőhöz aki kiállította a kis könyvet és kérte a papírt amit az orvostól kaptam. Mondtam hogy semmit nem kaptam sehol, azt mondta így nem bizonyított a terhességem és hogy lehet nem is vagyok az? Azóta ez a mondata motoszkál a fejembe :( Elküldött terhesgondozóba mert csak akkor lesz érvényes a kis könyv ha orvos beírja a baba adatait hogy hány hetes meg hogy akkor lepecsételje hogy igen, terhes vagyok.

Az lenne a kérdésem hogy most bemegyek a terhesgondozóba mit mondjak? Mit fognak csinálni hogy bizonyítsák a terhességem? Újra elküldenek uh-ra vagy mi lesz? Kezdek nagyon aggódni, nem tudom mit csináljak. :(


2014. márc. 20. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék a kórházban, vajon megkaphatnám-e a papírt, amelyre lejegyezték az embrió/magzat adatait, hogy meg tudják nyitni a könyvecskét. Ha nincs rá lehetőség, akkor felkeresném a dokit, hogy mi a teendő..
2014. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg!Másodszor ahol a vizsgálatot csinálták(UH) ott fejbe kéne valaki bucizni,mert ilyen nincs,hogy nem kapsz papírt!!!!Viszont én úgy tudom a mai orvosi rendszer már olyan,hogy utána tudnak nézni a számítógépben a papírjaidnak/leleteidnek!Ha elmész terhesgondozásra ezeket mond el és az orvos köteles segíteni.Maximum elküld még egy UH-ra,de ne rettegj,senki nem fogja kétségbe vonni,hogy várandós vagy!Jó babavárást és könnyű szülést kívánok!2 éves kiscsaj anyukája!(Majd írd meg mi volt)
2014. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! Sokat segítettetek! :)
2014. márc. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!