Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mivel foglaljátok le...

Ti mivel foglaljátok le magatokat akik már a terhesség elejétől nem dolgoznak? Hogyan telik egy napotok?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok. Van egy kisfiam napközben oviban van.
2014. márc. 20. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Húú, hát én a házimunka után, olvasnék, aludnék, sorozatokat néznék. Vásárolnék, sétálnék. Később a születendő baba dolgait rendezgetném. Kreatívkodnék, babadekorációt csinálnék és a kisfiamnak készítenék valamit, természetesen. Ha lenne kismama barátnőm, vele találkoznék. :)
2014. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem már a 8. hét óta fektetnek (azóta már a 15. hétbe léptem). Mivel tényleg nem lehetek sokat fent ezért főzök valami egyszerűt és gyorsat, elmosogatok, aztán visszafekszem olvasok, sorozatokat nézek, (használt babakocsikat vadászok a neten), de tervezem, hogy előszedek egy-két nyelvkönyvet és felfrissítem a nyelvtudásomat. Azokon a napokon amikor nem kell főznöm, akkor port törlök, porszívózok. Elég unalmas, de sok választásom nincs, mert nem kerekedhetek fel hogy elmenjek sétafikálni vagy akár csak bevásárolni.
2014. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy műtét miatt a 4.hét vagyis a pozi tesztek utántól már itthon vagyok.Most vagyok 10+4 hetes.Sétálgatok,de főleg fekszem.Főzni nem tudok a szagoktól,a takarítási ötleteimért pedig lehurrognak,hogy maradjak már nyugton.Elég lassan telnek így a napok...

Most vettünk egy gobleint,ami majd a gyerekszobába készül.

2014. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a nyelvkönyvek is jó ötlet,nálam is tervbe van,hogy előkerülnek.
2014. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Munkaköröm miatt nem dolgozhattam terhesen,másikat meg nem ajánlottak fel,így 9 hetesen el kellett jönnöm táppénzre.

Suliba járok heti 3 délután(3.szakmám lesz érettségi után)

Ha épp nem sulizok,akkor:kifestettem az egész házat a 22.hétig.Nincsenek nehéz bútorok,szinte mind gurul magától.

Utána,közben-közben neten vadásztam a baba dolgokat és mivel a közelben nem találtam,így sokért úgy mentem busszal(amiért megérte persze,diákjeggyel).

Anyum is messze lakik,kihasználtam,hogy sűrűbben találkozhatunk.Most 30 hetes vagyok,babának szinte minden megvan.Ma például korlátot festettem délelőtt,délután suliban voltam.Holnap kocsit takarítok,a hétvégén meg füvet nyírok szerintem valamelyik nap.(pocakom kicsi,szinte mindent meg tudok csinálni,amit baba előtt,persze óvatosabban)

Ha nem tudnék éppen mit csinálni,akkor irány a könyvtár vagy az uszoda :-)

Minden jót neked,boldog babavárást!

2014. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!