Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szeméremcsont erős fájdalmát...

A szeméremcsont erős fájdalmát valóban a baba fejének nyomása okozza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedden voltam orvosnál, manuális vizsgálat nem volt, de ultrahanggal megnézte a babát, mindent rendben talált.


Ma úgy elkezdett fájni a szeméremcsontom és a hasam alja, hogy mozdulni is alig bírok :(


28+3 hetes vagyok ma, második baba.


Ez normális, vagy inkább nézessem meg szerintetek, mert lehet, hogy nyílik a méhszájam? Vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. márc. 20. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, nyugi, tágul a medencéd. Ez most már valószínű, h végig így lesz...én volt, h már csak derékszögben jártam a vége felé:-)
2014. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Na nem mint ha hiányozna, de ha tágul a medencém, a derekamnak nem kéne fájni? :)

2014. márc. 20. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!