Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan intézem el a vérvételt...

Hogyan intézem el a vérvételt ha nem tudom kire bízni a 2éves fiam?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sokat kell járnom orvoshoz, vérvételre és az esetek 90%-ában viszem magammal a fiamat, mert sajnos én sem tudom kire bízni, a férjem nem kérhet mindig szabit, ha nekem orvoshoz kell mennem. Eddig még soha sehol nem szóltak érte.
2014. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a kérdés? Vidd magaddal. Nem te vagy az egyetlen. Kisgyerekkel előre vesznek, még sorba sem kell állni. A vérvétel kábé egy perc, és velem legalábbis minden rendelőben rendesek voltak az orvosok, nővérek, ha vinnemm kellett magammal a gyereket: beszéltették, elfoglalták. Vérvételre is jött már velem, semmi nem volt.
2014. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is vittem magammal.


Viszont ha tudod majd fordítsd el, ne lássa magát a vérvételt, mert az enyém egész addig elvolt, csacsogott, amíg meg nem látta, hogy a laboros beszúrja a tűt. Na ott elkezdett görbülni a szája, amikor csorogni kezdett a vér, akkor meg nagyon elkezdett sírni. Mondta is a csaj, hogy ilyen édes gyereket még nem látott, aki így aggódik az anyjáért :)

2014. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a lányommal mentem, megyek, 2,5 éves de fogorvosnál is velem van, ha úgy esik...
2014. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is vittem magammal.
2014. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd magaddal, én még a fogászatra is magammal vittem a kislányom amikor nem volt kire bízni. Persze a várakozók között sokan szörnyűlködtek, hogy "hogy lehet egy ilyen kicsi gyereket ilyesminek kitenni", de az orvos nagyon megértő volt. A kislányom pedig végig rajtam nevetett, akkor két éves lehetett.
2014. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én végig a gyerekkel jártam terhesgondozásra, 2 éves volt. Nem tudtam senkire bízni, és nem volt annyi pénzem, hogy minden egyes alkalomra bébiszittert hívjak. Amikor olyan vizsgálat volt, amit nem nézhetet (mondjuk egy belső nőgyógyászati vizsgálat), akkor mindig segített valaki, asszisztens, nővér, stb. Már a 2 évest is iszonyat gyorsan szültem (1 óra az első fájástól a kibújásig), így az orvos a lelkemre kötötte, hogy ha akkor indul be a szülés, amikor csak kettesben vagyok a 2 évessek, akkor azonnal induljak vele együtt, majd megoldjuk (majd rábízzuk valamelyik csecsemősre, éppen ráérő szülésznőre vagy valakire). Szóval attól féltem, hogy még szülni is vele megyek, de szerencsére, akkor volt velem valaki, mert a családom is ettől féltek és felváltva őriztek :) A pici még gyorsabb volt, első fájástól a kibújásig 45 perc, ebből a kórházi rész kb. 15 perc. Nem tudom mi lesz legközelebb :)
2014. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is vittem/viszem magammal ha olyan a helyzet..legutóbb megállt mellettem nézte mit csinálnak, és ennyi volt.
2014. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!