Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, eddig...

Blackike kérdése:

7 hetes terhes vagyok, eddig volt mellfeszülésem, de most nincs, csak állandóan aludnék, ez normális szerintetek? Ultrahang csak hétfőn lesz, de addig aggódom. Annyira jó lenne, ha valaki megnyugtatna! Köszönöm!

Figyelt kérdés
már volt 2 sikertelen terhességem - 8 héten szakadt meg.

2014. márc. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze beléd nem látunk, de sok kismamának semmi tünete sincs, tehát abból ne indulj ki, hogy ha nincs akkor gond van.

Ha gond van, akkor úgysem tudsz mit tenni, próbálkoztok tovább. (Csak azért írom ilyen könnyen, mert nekem is a harmadik terhességem az, ami a harmadik trimesztert is megérte). Ne idegeskedj ezen, bízz benne hogy ez a baba jönni fog hozzátok, most a pozitív hozzáállásod és a nyugalom az amivel segíted őt!

2014. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Volt ultrahang: ikrek és nagyon picik, de van szívhang! Holnap megyek vizsgálatra, most a hányingerrel, ételundorral küzdök :-)
2014. márc. 27. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, örülök nagyon! dupla boldogság! Pihenj sokat, és ha nem tudsz enni rendesen szedj vitamint!
2014. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.hogy vagy azóta?minden rendben veletek? nekem semmi tünetem nem volt 11 hetes vagyok.
2014. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!