Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hkm vagyok. Imádom a neveltl...

24hkm vagyok. Imádom a neveltlányom, de kikészit idegileg a hazudozásaival!? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 lányom van, soha nem hazudott egyik sem. Kamasz, szidja a mostohafatert, milyen szaralak, aztán hazamegy sirva és rólam mondja ugyanezt. A férjem értem aggódik, tegnap bevéreztem, hála semmi gond, csak pihennem kell. Persze az exnej engem hibáztat mindenért. Én meg nem akarom eláztatni a kiscsajt, hiszen velük él. Nem akarok neki rosszat. A dokim azt javasolja hanyagoljuk a kapcsolatot vele, amig a babám meg nem lesz. Jó ez igy, ti mit tennétek??
2014. márc. 22. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom sejted: leülés, megbeszélés. Kezembe venném az ügyet. Mégis milyen változást akarsz változtatás nélkül? Hány éves a lány? Gondolom a kiscsaj környezete sem egyszerű történet. Rosszat a jelen helyzet fenntartásával teszel, neki, magadnak, mindenkinek.
2014. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. 13 éves. Bármit teszünk mindenért mi vagyunk a hibásak, kezdünk belefáradni. Persze az exnej meg is tesz mindent, hogy nekünk szar legyen. Leülni, beszélni? Lassan hallani sem akar róla a férjem.
2014. márc. 22. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!