Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok segiteni egy par...

Tudnatok segiteni egy par tanaccsal?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok es nagyon hanyingerem van faj a fejem,mindentol undorodok(ez tudom terhessegi tunetek)de nagyon megy a hasam es szinte fekete nem tudom hogy epe bant-e,semmit nem birok megenni,es hogy ihatnek -e valamilyen teat epere
2014. márc. 24. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szedsz terhes vitamint? az okozhat hasmenést és fekete székletet egyaránt. A teával kapcsolatban a patikában érdeklődj, ott meg tudják mondani, hogy van e olyan tea amit terhesség mellett ihatsz. De én konzultálnék egy dokival, mert lehet hogy másik fajta terhes vitamint kellene szedned.
2014. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huha nehez szitu?!!!

En is 6 hetes voltam mikor begorcsolt az epem sajna nem lehetet mit tenia terheseg alatt.sajnos abortusz lett a vege es utana kivetek az epekovepet.

Csak orvosal tudnad ezt megbeszelni.en is ano a fo orvossal kombinaltuk ki.

2014. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elevitet szedek es majd pentekre vagyok a dokihoz irva
2014. márc. 24. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok. én is elevitet szedek, nekem hasmenésem nem volt, de a székletem nekem is fekete volt tőle...a hasmenés talán elmúlik pár nap múlva, lehet hogy attól van, hogy most másféleképpen étkezel (legalábbis gondolom, ha mindentől undorodsz, nem eszel megszokottan).

Pénteken kérdezd meg a dokit.

2014. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hányingerre és a fejfájásra csak azt tudom mondani, próbáld ki, hogy kimész a levegőre és jó nagy lélegzeket veszel.

Iszonyatosan rosszul voltam én is a terhesség elején se inni se enni nem tudtam semmit mert egyszerűen nem maradt meg bennem. Ezen kívül a fejem is majd szét szakadt, kimentem az udvarra, sétálgattam egy kicsit és valamivel jobb lett. Kb. fél, 1 óráig semmi bajom nem volt.


26 hkm

2014. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!nekem is volt hasmenés és hányás is kb a 8-9.héten!az orvosom a normolyt port írta fel,vízben kell feloldani és nekem segített! 23 hetes Kismama
2014. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy semmi normalis kaja nem megy le csak a paradicsom le meg a kivi,es ettol is lehet hasmenesem igy rajottem
2014. márc. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!