Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lábak vizesedése megelőzhető...

A lábak vizesedése megelőzhető valamivel? Azt tudom, h a sót és a nagyon fűszeres ételeket kerülni kell, de van vmi ami tényleg beválik?

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél a végén elég vizes, dagadt lábaim voltak. Nem csak h nem jó ez egészségileg, de nem fértem bele a cipőkbe sem. Most szeptemberre vagyok kiírva és nem akarok nyáron donga lábakkal parádézni. :/ Meg új cipőt se venni.

2014. márc. 24. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék, legfőképp víz. Nekem a védőnőm a zellert ajánlotta nagyon, mert vízhajtó. Rántva sülve, levesként, bárhogy.
2014. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon dagatt az elso lanyommal a labam. Most a 2-kal jun. 5-re vagyok kiirva, eddig meg nem kezdett el dagadni. A torna is biztos segiti a keringest.
2014. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi félóra intenzívebb mozgás (torna vagy kilépős séta), álldogálás és láblógatás kerülése, reggel-este pár perc vénás torna (bokakörzés, bicikli a levegőben), sokszor lábujj-hegyre állni, ágyvég felpolcolása, kompressziós harisnya viselése (reggel felvenni, amikor még nem dagadt és sajnos minél melegebb van, annál inkább hasznos a viselése). Ételek közül az almát (almalevet), uborkát, héjában főtt burgonyát ajánlják.
2014. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vénás torna, vizesedés elleni homeós bogyó
2014. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok séta!
2014. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!