Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vittétek a nagyobb gyereket...

Vittétek a nagyobb gyereket ctg ill. ultrahang vizsgálatra magatokkal?

Figyelt kérdés

Hogy viselte, és mennyi idős volt?

2 évesemet kivételesen nem tudom kire bízni, így viszem magammal. Alapjáraton értelmes, okos lány, de mégis tartok attól, hogy egy fél órás ctg-t hogy bír majd ki mellettem.


2014. márc. 25. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém már 5 éves, ha úgy alakulna elvinném magammal, de két évesen nem mertem volna elvinni, mert elég rossz természete volt. Ha a te picid jó természetű, meg próbálhatod elvinni. Nem tudom, hogy ez nálatok, hogy van, de nálunk a pici gyerekkel érkezőket előre megkérdezik, hogy van-e kísérője, ha nincs akkor eleve úgy állnak a dologhoz és megpróbálják lefoglalni a piciket a vizsgálat ideje alatt.
2014. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
idegen emberekkel nem nagyon barátkozik, csak ha ott vagyok közvetlen mellette, vagy fölveszem, viszont eddig amíg tanácsadásra mentem és vittem magammal, egész jól elvolt mellettem.
2014. márc. 25. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egyszer vittem ultrahangra a 2,5 éves kislányomat, mert nem volt kire rábízzam, így jött velem. Nagyon ügyes volt. Ő az ellenkezője a Te kicsidnek, nagyon közvetlen, barátkozós. Mindenkivel beszélget, mindent megkérdez (az utcán leszólítja az embereket, hogy hova mész?, mit vettél a boltba?, stb. ), szóval nála pont az volt az izgalmas, hogy nehogy nekiálljon kérdezősködni a vizsgálat közben. :)

Elmagyaráztam neki a vizsgálat előtt, hogy mi fog történni anyával, és hogy csendben kell maradni, mert a doktorbácsi csak úgy tud dolgozni, és nagyon ügyes volt, leült, csendben végig várta a vizsgálat.

Igaz az ultrahang valamivel rövidebb ideig tart, mint a ctg, de rendben volt minden. Ja, meg a 4D -s ultrahangra vittük magunkkal, de az ugye fizetős, tehát ott nem ciki, ha kérdezősködik a gyermek, meg ott ott volt velünk Apa is.

Szerintem készítsd fel részletesen a gyermekedet, hogy mi fog történni és akkor nagy valószínűséggel nem lesz semmi gond vele.

2014. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ


nálunk a ctg tart tovább mint az ultrahang, de egyébként én is mindig elmondom neki ha viszem valahová hogy mit fognak csinálni, ill. ha megyek dokihoz és őt rá tudom bízni valakire, indulás előtt elondm miért kell elmennem. ez bevált az utóbbi időben

2014. márc. 26. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!