Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs étvágyam. Mit csináljak?

Nincs étvágyam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Babát várok, 8 hetes vagyok. Ha nem eszem, és éhes vagyok, azért vagyok rosszul. De nem kívánok semmit, nagyon nehéz leerőltetni egy-két falatot. Szerintetek mit lehetne tenni?

2014. márc. 25. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ennyit tudsz...leeröltetni 1-2 falatot...én is így voltam...és már 22 hetes vagyok, a hányinger, émelygés és 2-3 naponta a hányás megvan azóta is...étvágyam nagyon kevés van azóta is. Tegnap mondtam is az orvosomnak, aki azt mondta enni akkor is kell, valami biztos lemegy...a baba miatt én mindig ettem valamit, mégha rossz is volt.Kitartás!
2014. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam a 6. héttől. Éhes voltam, de SEMMIT se bírtam jóízűen lenyelni. Mindentől émelyegtem. Két kétig kizárólag háztartási kekszen éltem. Meg a banán még lement. Az jól is esett, mert a b6 vitamin tartalma miatt enyhíti az émelygést is. Én most vagyok 9 hetes, és most kezd kicsit jobb lenni. Egyelőre csak natúr dolgokat tudok enni, semmi ízeset, semmi fűszereset, pl. egy puhár joghurt, sós vízben főtt krumpli, zöldségleves csak sóval ízesítve, főtt tészta simán csak tejföllel, ilyenek.

Azt parktizáld, hogy mindig csipegess valamit, ne legyen üres a hasad. Ha ez keksz, akkor keksz. Én óránként elmajszoltam 4-5 darabot, amikor csak ez ment le, reggelire, ebédre, vacsorára meg 2-2 banánt ettem. A babád a te szervezetedből úgyis elveszi amire szüksége van, és amikor már elmúlik ez a kezdeti rossz időszak, akkor úgyis vissza tudod pótolni a szervezetedbe.

Nagyon rossz, és olyan tehetlennek érzi magát az ember, tudom, de ki kell tartani és remélni, hogy a hetek múlásával visszajön az étvágy.

2014. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!