Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 2x3 utrogestan huvelygoly...

Napi 2x3 utrogestan huvelygolyot hasznalok. A kerdesem az lenne, hogy a betoltott 12. het utan hogyan csokkentsem az adagot?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a betöltött 12. hétig szedtem 3x2-t, aztán a 13 héten először 3x1 2 napig, majd 2x1 2 napig, majd még kettő napig 1, 1 szemet, így egy hét alatt hagytam abba...

2014. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!Csak azert kerdeztem mert nekem azt modta az orvosom, hogy a 13.het elso napjan 2x2-et a kovetkezo napon pedik 2x1-et es aztan el is hagyhatom.Csak fura volt h 2 nap a csokkentes, de szerintem akkor ugy csinalom ahogy te hiszen azonos adagot hasznalunk :) Es utanna mar nem volt semmi gond?
2014. márc. 26. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi baj hála Istennek :) holnap töltjük be a 21. hetet :)

(6. heti vérzés miatt kellett amúgy szednem)


Boldog babavárást :)

2014. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jujj de jo!Remelem nekem sem lesz semmi gond,Sajnos nekem is volt barna folyasom tobb hetig az elso hetekben.En most leptem bele a 12.hetbe.Es tudod mar,hogy kisfiu vagy kislany?Boldog babavarast neked is :)
2014. márc. 26. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

De jó, akkor lassan Te is túl leszel az első trimeszteren :)

Igen, tudjuk már, és kisfiú lesz (a 18 hetesen mutatta meg magát,de a doki nem mutatta, csak mondta), de pénteken megyünk 4d-re, és akkor (ha Ő is úgy gondolja), láthatjuk majd mi is :) de a leginkább a kis arcára vagyok kíváncsi :)

Első babád amúgy?

2014. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulalok!! :) Mar alig varom, hogy megtudjam a nemet.Ma voltam ultrahangon mar meg tudta volna mondani,csak nem volt velem a parom es azt akarom, hogy o is ott legyen.En a 16.heten szeretnek menni 4D-re, mert akkor lesz itthon a parom.Remelem ott mar biztosra kiderul :) Igen nekem az elso lesz.Neked?
2014. márc. 26. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi ma voltunk 4D-n... Hát... Minden pénzt megért :) mutatta a kis arcát, szopizta az ujjacskáját, nyitogatta a kis száját és annyira, de annyira tökéletes baba :) :) :)

Nekem is első baba lesz amúgy, és kiderült ma, hogy mérete alapján 2 héttel idősebb, mint gondoltuk :) :)

2014. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De joo!!Elhiszem, hogy hatalmas elmeny :) Mar en is nagyon varom!Bar 16hetesen meg nem lesz annyira husis, de biztos nagyon jo lesz.A parom meg nem is latta mar nagyon izgatott :)
2014. márc. 29. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!