Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz inni néha (havi...

Nagyon gáz inni néha (havi 1-2x) kétujjnyni sört?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Főben járó bűn :))))

Ne viccelj, nem beteg vagy, csak terhes (gondolom)! Persze, nem kell rekeszszám tolni a sört!

2014. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem de minek inni annyit.
2014. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Te bűnös lélek! :D Nem ennyitől lesz alkoholista a gyermeked. Amúgy állítólag segít a tejtermelődésben szoptatás alatt a barna sör. Igaz inkább alkohol menteset ajánlnak. Nem innál inkább te is alkohol menteset?! De ha ennyi kell a boldogságodhoz, szerintem nem gáz.
2014. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 29. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mint ahogy már írták, a terhesség nem betegség. Csak a mai világban már mindentől tiltják a kismamákat.

Az én orvosom azt mondta, mindent szabad.

Nyilván alkoholt is lehet inni, de mondjuk nem 3 centet vagy mit tudom én hanem mint írtad egy két ujjnyit, tehát csak belekóstolni. Senkinek semmi baja nem lesz tőle. Most, hogy itt a jó idő, megkívántam az almás borsodit mert épp volt itthon. Pedig soha nem ittam csak egy nagyon kicsit, de azért nyáron mindig volt fincsi ízesített sör.


27 hkm

2014. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Óriási gáz!
2014. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!