Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti is szokatok...

Kismamák, ti is szokatok unatkozni?

Figyelt kérdés
Én hètköznap 8-16-ig dolgozok. Azután hàztartàsi munkàkat elvègzem ès pihenek. Hètvègèn viszont unatkozok. A pàrom 4-14-ig dolgozik. Õ elmegy a baràtaival, TV-t nèz, számítógèpezik. Semmihez sincs kedvem. Októberre vagyok kiirva de olyan messze van mèg:-(
2014. márc. 29. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem találkozol a barátnőiddel? Vagy miért nem csináltok közös programokat? Én nem unatkoztam, minden pillanatot kihasználtam. Mondjuk mi lakást is újítottunk fel, az is sok időt elvett, de minden második hétvégén valahova elmentünk a férjemmel, mert tudtuk, hogy amíg kicsi lesz a baba, addig nem lesz egyszerű ezt kivitelezni.
2014. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barátnõim sajnos nincsenek. Amikor elszeretnék menni valahova, akkor a pàromnak nincs kedve. Amikor a pàrom szeretne elmenni valahova akkor pedig nekem nincs kedvem. Tegnap elmentünk sètálni ès ennyi.
2014. márc. 29. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mar energiam nincs semmire. Fekszek az agyban es varom hogy leteljen ez a par het.


33 hkm

2014. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az unatkozásnak szerintem semmi köze a terhességhez, csinálunk minden félét, persze előbb elfáradok,de ez van.....Kivétel ha feküdni KELL :)

33 hkm

2014. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nappal nem, de éjjel nagyon unatkozom. 1 körül felébredek és malmozok, hogy mikor tudok már elaludni. Bekapcsolom a tv-t, meg árnyjátékot játszom a falon... Az éjjelek nagyon unalmasak, kivéve mikor a párom is felriad és reggelig beszélgetünk:)
2014. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett vagyok, must have fekvés van :-S. Aaannnyi de aaaannyi mindent csinálnék, de még rendesen kiterigetni sem tudok...

28hkm

2014. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, pedig néha szeretnék, jól esne.:)

Hétköznap munka, este egy kis plusz meló némi mellékesért, szombaton általában a háztartási munkákat végzem el, mert vasárnap viszont semmit se csinálok, legfeljebb barátokkal szoktam találkozni vagy a férjemmel elmenni jó időben túrázni. De ugyanúgy eljárok minden baráti és családi programra, mint korábban, nem zavar ebben a terhesség (még). Most pl. lánybúcsúról jövök. Így is remekül lehet szórakozni.:)

Próbáljatok meg többet együtt kimozdulni. A friss levegő jót tesz, kicsit feldobna. Az ő baráti körével vagy a barátnőikkel barátkozni esetleg?

2014. márc. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze szoktam...

Te még jó helyzetben is vagy, mert van munkád, dolgozni jársz.

Terhesség gyanúval jöttem haza, külföldön dolgoztam egy nagyon jó helyen. Ekkor kb. 4 hetes lehettem.

Majd orvoshoz jártam, jelentkeztem a védőnőnél. Ekkor még gyorsan is telt az idő. Aztán jött a tél, nem lehetett kimenni. A házban takarítottam, mosogattam, pakolgattam. Nagy nehezen így eltelt a november. Majd jött a december fúú... nagyon rossz volt. A 15. héttől 19-ig feküdnöm kellett, mert hátul mélyen tapadó volt a lepényem. Egész nap tévéztem, interneteztem stb... Egyedül voltam. A párom külföldön dolgozik így ő sem sokszor volt mellettem. A barátnőim ahogy megtudták, hogy terhes vagyok elhidegültek mellőlem. Volt aki örült persze az elején még érdeklődött is, hogy hogy vagyok, de mára már szinte senki. Nekem kellene keresnem mindenkit? Na mindegy...

Nagyon unalmasak a napjaim. Szeretném magam lekötni valamivel, de nem nagyon tudom mivel. Nagyon jó idő van, szeretnék kimenni sétálni stb... de egyedül most őszintén kinek van kedve? Ha a párom kinn van akkor lejövök édesanyámékhoz itt töltöm az időm, a családi vállalkozásban van a nagyszüleimnél :)

Mostanában kezdtem el tornázni is mert felszaladt jó pár súlyfelesleg...


27 hkm

2014. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!