Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen hogy zajlik a...

Szombathelyen hogy zajlik a terheléses vércukor vizsgálat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel fél 8-ra odahívnak 4 kismamát, érkezési sorrendben egyesével bementek, addig a "nővér" elkészíti már a cukros teát. Szóval bemész, kiskönyv odaad, vér levesz, lötyit megiszod. Kimész és vársz egy órát. Utána megint vért vesznek. Megint kimész, ismét egy óra. Aztán az utolsó vérvétel. Utána csóközön. :) Közben ihatsz vizet, enni nem szabad. Ezt a citromleves dolgot sem tudom hogy működik, mi mind a 4en kibírtuk nélküle. Az eredményről akkor kapsz postán értesítést egy héten belül, ha nem jó az eredmény. Ha minden oké, nincs levél. Nálam ez így működött 5 hete. :)
2014. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. márc. 29. 16:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Na, túl vagyok a terhelésen.Most izgulok hogy vajon várhatom e még a rossz eredményt vagy megnyugodhatok??Múlt héten csütörtökön (3án)volt a vérvétel.
2014. ápr. 12. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Már tuti nem kapsz rossz eredményt, ne aggódj. :) Ha legközelebb mész terhesgondozásra, megkapod a papírt az eredményről. Ezt is tedd a leletek közé, legyen minden egy helyen. További boldog babavárást! :)
2014. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Igen a vérvételen mondták a nővérek,hogy majd az sztkban megtudom az eredményt a 32.hetes vérvételkor ha nem jön levél,csak azért izgatott vagyok mert a védőnő folyamatosan azt mondogatja hogy cukros leszek mivel a lányommal épp a határon voltam.Így legyen az ember nyugodt !! :O :S

Én is boldog babavárást kívánok a további időre még :) !

2014. ápr. 12. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
"Cuki" a védőnőd... :S
2014. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az nem is kifejezés...Szerintem neki az lenne az öröm ha valami bajom lenne..Azt hiszi hogy mivel első terhességnél gondok voltak,most is lesznek és szinte kreálja a bajokat nekem és rettegek már menni hozzá komolyan mondom!!
2014. ápr. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!