Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagy csak bebeszelem?

Terhes vagy csak bebeszelem?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es nem tudom hogy terhes vagyok e. csinaltam már egy tesztet 3 hetesen de negatív lett. De olyan mintha nöne a hasam. De lehet hogy bebeszélem csak. Remélem. Amugy ha lenne valami akkor most multam 8 hetes terhes. A mensim megvolt 2 x normalisan és most beteg lettem. De a mensim csak 2 napos volt és nem sok. De nincs semmi tünetem. Csak hogy sokat kell pisiljek. Mi a véleményetek?!

2014. márc. 31. 09:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
tesztet mikor csináltad? aktus után hány nappal? nem valószinű hogy terhes vagy ráadásul 8 hetesen még nem nö a pocak.
2014. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
aktus után 20 nappal !
2014. márc. 31. 09:53
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 hetesen már nőtt a hasam rendesen!!! De ez a puffadástól volt, ennek azért van jele :) szóval ez még nem a baba.

Ha menstruáltál, bár fura volt,akkor inkább menj el egy dokihoz, csinál ultrahangot.

A sok pisilés is sokaknak tünete, nekem nem volt egyáltalán, de lehet felfáztál, és lehet ez hat ki a menstruációdra.

Menj dokihoz, mert ha mégis akkor 12. hétig még megszakíthatod ha úgy döntesz, bár nem hiszem, hogy terhes vagy 3 teszt negatív lett.

2014. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszolóknak ! :)

eddig még csak egy tesztet csináltam ! aktus után 20 nappal és negatív lett ! még nem állt módomban csinálni egy újjat.. szerintetek betudom beszélni magamnak? mert nagyon rávoltam kattanva erre a témára hogy mivan ha ... :/

2014. márc. 31. 11:02
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Be tudod beszélni igen magadnak. Aktus után 20 nappal már 100%, hogy kimutatta volna, szóval nem vagy terhes, + meg is jött.
2014. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nagyon remélem :) köszönöm neked is a választ:)!
2014. márc. 31. 14:12
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vagy terhes...de ha nem vagy benne biztos akkor csinálj még egy tesztet!
2014. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
igen igen már akartam csak nem volt rá még alkalmam.. de meg kell mondjam hogy kicsit tartok tölle és ezért is halasztom.. tudom butaságnak hangzik.. :)
2014. márc. 31. 14:19
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen tényleg butaság mert, ha tényleg az vagy akkor kifutsz az időből ha netán el akarnád vetetni...
2014. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
igen tudom..:( de nem érzem hogy az lennék.. szerintem bebeszélem már magamnak..
2014. márc. 31. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!