Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell használni helyesen...

Hogyan kell használni helyesen az utrogestan? Hogy ne jöjjön ki?

Figyelt kérdés

Napi 3at kell használnom. Este az oke, mert utána mar nem kelek fel. De reggel mennyi ideig maradjak fekve, hogy biztosan elolvadjon felszivodjon es ne Jöjjön ki?


Illetve munka közben, hogy oldjam meg? Területi képviselő vagyok, es autózók sokat. Wcben rakjam fel es utana fekudjek a kocsiban/ vagy a kocsiban rakjam fel es doljek le utana?


2014. márc. 31. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek jön ki belöle.
2014. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mennyi ideig feküdjek, hogy felszivodjon es utana mar nem gond, ha kijön?

Napközbeni használat miatt vagyok a legjobban tanácstalan.

2014. márc. 31. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Multkor mondta egy ismerösöm be lehet vennni szájon át is csak akkor elvileg nem szivodik annyi fel, ö nappal ugy vette be. Elvileg azt mondják sokat nem kell vele feküdni mert ami kell felszivódik.
2014. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! napi 3x3-ban használtam a 12.hétig, azaz napi 9-et! gondolhatod...nos én úgy időzítettem a felrakásokat,hogy legalább fél órát utána tudjak feküdni . Dolgoztam, tehát nem volt egyszerű kivitelezni, de a reggeli Utrot korán hajnalban feltettem, inkább felkeltem, majd lustiztam még fél óra ,órát, utána indultam dolgozni, délben pont úgy időzítettem,hogy ebédszünetre a következő hármat, így fél órát tudtam félig fekve lenni, nem mentem külön ebédelni, hanem félrevonultam, és félig fekve tettem azt is meg. Este meg ugyebár nem volt gond. ja igen és én a m.helyen wc-ben felraktam, és feltett lábakkal üdögéltem a széken félig hátradőlve, közben ebédeltem.szerencsére jól tolerálta a főnököm és a többiek, tudták várandós vagyok, és ahhoz , hogy ne legyen gond erre szükség van, nem magamtól happyzek. nem is volt a leállásnál sem gond, most vagyunk 29 hetesek, igaz már nem dolgozom.
2014. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor én ugy fogom csinálni, hogy wc-ben felteszem aztán az autóban elhelyezkedek, es ebed helyett szendvicset eszek a kocsiban.
2014. márc. 31. 11:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segítségeteket 😊
2014. márc. 31. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok csonthéjast. Én amikor mondtam a védőnőnek, hogy megeszek napi egy zacskó mandulát azt mondta,hogy nagyon jó, mert azzal nagyjából kis is váltottam az utrogestant, de attól természetesen használjam.
2014. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Diakcsemeget szoktam enni, abban van mandula
2014. márc. 31. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!