Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetseges hogy...

Szerintetek lehetseges hogy terhes vagyok? Vagy mas lehet a problema?

Figyelt kérdés
En egy 21 eves lany vagyok, lassan 2 es fel hete nem jelentkezik a menzeszem, a tuneteim ha lehet oket igy nevezni hangulat ingadozas, a melleim kisse nagyobbak erzekenyebbek es kemenyebbek, szinte minden fel orankent kell menjek pisilni

2014. márc. 31. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy. De lehet, hogy más a probléma.
2014. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, esetleg ha valaki tudna nekem infot adni arrol hogy pontosan mik a terhesseg tunetei azt szepen meg koszonnem
2014. márc. 31. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam a "tünet" a pozi teszt volt...menj vegyél tesztet csináld meg...mi innen nem tudjuk megmondani h terhes vagy-e?!
2014. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.nekem is nagyobb lett a mellem ès nagyon fájt érzékeny volt meg nagyon nehéznek éreztem. ès nem tudtam megenni a kedvenc kajám mert majd nem vissza jött.szeretnél terhes lenni?:)
2014. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia,koszonom a valaszodat,ezek szerint nagy a lehetoseg hogy terhes vagyok?! :) igen szeretnek egy kis babat,mert nagyon szeretem a gyerekeket,a parommal probalkoztunk oktoberben de sajnos semmi :( igy remenykedem hogy most hatha :)
2014. márc. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!