Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is használt már Klion-D100...

Más is használt már Klion-D100 hüvelytablettát bővebb fehér folyás miatt?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok és az orvosom felírta a fenti tablettát, mert több lett a folyásom, mint előtte volt. Viszont tegnap használtam először és azóta a triplája a folyásom, mint a tabletta előtt. Ez most normális?
2009. dec. 18. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is írtak fel a folyásom miatt hüvely tablettát,de én pont ezért nem használtam mert bővebb lett tőle és nem használt
2009. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én múlt szombaton helyeztem fel az utolsó tablettát.Tényleg jóval bővebb a folyás tőle,én is naponta több tisztasági betétet elhasználtam.Viszont mióta nem kúpozom,sokkal kevesebb a folyásom,mint a kúp előtt volt,

tehát csak használ.Nekem volt a 6.napon nagyon kevés kis rózsaszines,pirosas nyálkám,elmentem a dokihoz,megnézte,de a kúp okozhat ilyet,ha netán igy jársz ne ijjedj meg.18+4hetes kismami

2009. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. dec. 18. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor most felfedem a titkot: azért lett több a folyás amíg a kúpot használtad és még utána 1-2 napig, mert a kúp feloldódott odabent és a felesleg visszacsorgott.

Meg a kúp irritálhatja is a nyálkahártyát és ez is okozhat bővebb folyást és bőrirritációt. De ez megszűnik a kúra után.

Amúgy nem mindenkinek használ ez a hüvelytableta, de egy próbát megér. Ha nem használ, akkor a doki úgyis javasol majd valami mást.

2009. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bővebb lett tőle a folyásom, viszont a kúra után meg is szűnt!
2009. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!