Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam nagyon sok ilyen...

Olvastam nagyon sok ilyen kérdést de biztos, hogy vannak itt akik átélték ezt?

Figyelt kérdés
Szóval ma egy rutinvizsgálat alkalmával derült ki, hogy 6 hetes 2 napos terhes vagyok.Mielőtt beértem az orvoshoz addig két cigit elszívtam.Szedtem eddig minden vitamint, folsavat, rendesen eszek zöldséget gyümölcsöt.Azóta , hogy kiderült nem cigiztem.Ugye nem lesz/lett baja neki már most?Nagyon féltem!
2014. ápr. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja ne panikolj. Ezentul ne cigizz:-)
2014. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, de ha babát terveztél illett volna letenni, hisz látod milyen könnyen ment :)

Boldog Babavárást!

2014. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Rutinból csak úgy-anélkül, hogy tudnád, hogy esély van rá-nem vizsgálnak meg, hogy terhes vagy e, szóval azért mentél orvoshoz, mert gyanakodtál, hogy terhes vagy. Ha pedig gyanakodtál, akkor mért cigiztél? 6 hetes vagy, az azt jelenti, két hete nem jött meg, de legalább egy hete. Szóval tudhattad, hogy esetleg terhes vagy. Komolyan nem értem ezeket a nőket, akik így csinálják. Tedd össze a két kezed, ha nem lesz semmi baja, persze itt jönnek majd, hogy persze nem lesz baja, de sajnos a kockázatokat ezzel csak növelted, hogy cigiztél. Sokan állítják, hogy nem lett semmi baja a gyermeküknek, és ezek legtöbbje még úgy nyilatkozik, hogy csecsemőjük van. Később meg lehet, hogy asztmás lesz, vagy tanulási nehézségei lesznek. Persze most már mindegy, elszívtad azokat a cigiket, ezen nem lehet változtatni.

A kockázatokat legjobban úgy lehet elkerülni, ha már tervezés előtt abbahagyja az anyuka a cigizést, 3-6 hónappal. Azt se bírom, mikor verik a mellkasukat az anyukák, hogy mihelyt megtudták, eldobták....ja, akkor már 2 hetes volt a baba.

Bocs, hogy ez kijött belőlem. Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2014. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.semmi tünetem nincs és nem is volt, állandóan össze vissza jött meg tehát nem gondoltam a babára.fájt a hasam amit néha szokott , megnéztek uh-val és ott volt.bízom benne, hogy egészségesen fog megszületni!
2014. ápr. 3. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de most már ne gyújts rá!
2014. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!