Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorvizsgálat előtt mire...

Cukorvizsgálat előtt mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek, állítólag az igaz, hogy előtte héten már ne nagyon együnk cukros ételeket?Előző este hány óráig vacsorázzak és inkább miket!mit? Tényleg olyan rossz a szirup??
2014. ápr. 4. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

előtte 10 órával már nem nagyon szabad enni. Reggel ha felkelsz, ne nagyon igyál, ha szomjasan mész, jobb a szirup :) vigyél egy kis üvegbe citromlét is, némely helyen engedik hogy belekeverd, és akkor jobb, én egyébként anélkül ittam, és mivel szomjas voltam, fel sem tűnt hogy nem jó az íze, úgy szólt rám az ápoló, hogy azért nem kell egybe lehúzni :)

Nekem előtte levő este kellett feloldanom, ha neked is házilag kell elkészíteni, akkor langyos vízbe tedd, én hidegbe tettem és úgy kellett imádkozni hogy feloldódjon :)

A cukros ételekről annyit, hogy én normálisan étkeztem előtte, reggeli szendvicset, ebédre húst krumplival, vacsorára ha jól emlékszem, joghurtot, egy szelet kenyeret felvágottal és egy almát.

2014. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

este 8-ig ehetsz, utána éjfélig még ihatsz vizet, utána már azt sem.

Nem ihatatlan, csak utána lesz nagyon szomjas az ember.

2014. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezekez mondta a védőnő, aztán az orvos azt mondta semmit nem szabad másképp enni-inni, mint máskor, mert magunkat csapjuk be.
2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ott készítik el a cukros lét és tesznek bele citromot is, szóval inkább édes limonádénak mondanám, egyáltalán nem volt rossz. Elvileg ugye este 8 után nem lehet enni, de nekem az ivást soha nem tiltották. Főleg mert ha nem iszom meg kb egy pohárnyi (nem egyszerre) vizet én rosszul vagyok vérvételen, sőt volt már hogy alig tudtak megszúrni is és ott helyben itattak, hogy meg tudják csinálni a vérvételt ("sajnos" nehéz eset vagyok ilyen szempontból, nem látható a véna és vékony is, így ha nincs elég folyadék bennem gyorsan összeesik), sőt a 2 órában szintén kortyolgathattam vizet (nem sokat csak pár kortyot) hogy az édes íz ne legyen teljesen a szájban, meg persze ne legyek rosszul. Én pl nagy vízivó vagyok napi 3 litert simán megiszok, tehát én már 1 óra után olyan szomjas vagyok, mint más sokszor 3-4 óra után se. Szerintem nyugodtan kérdezd meg a háziorvosod, vagy szülésznőd, vagy a vérvételes hölgyet előtte.
2014. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!