Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek 6. hét után...

Volt akinek 6. hét után elmúlt a mellfeszülés és mégsem jelentett bajt?

Figyelt kérdés
Eddig elég intenzíven fájt, feszült, most meg alig. Jelentheti h vmi baj van a magzattal?

2014. ápr. 6. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem így volt ,2-3napig semmi, aztán visszatért.

Az ismerősömnek meg egyáltalán semmi tünete nem volt a 7.hét után, mégis egészséges babája van.

Nyugi ,ne aggódj biztos ,hogy minden rendben !

:)

2014. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj már rosszra! :)


Leírom az én történetemet.

8 évig próbálkoztunk mindhiába a babával. Sok dolgon keresztülmentünk. Nem részletezem. Minden reményt feladtam már.

Mindig fájt a mellem a menstruációt megelőző napokban. Tudtam, hogy kb. mikor fog megjönni, el is múlt a mellfájdalom, tehát azt hittem, hogy ismét újabb sikertelen hónap előtt állunk. De nem így lett, szerencsére. Már 2,5 éves a leánykám és épp a szobájában vendégeli meg a babáit. :)


Jó egészséget nektek! :)

2014. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nem értem, tényleg. Olyan sokszor olvastam már itt, hogy meg vannak ijedve, mert nem hánynak, nem fáj a mellük, nem szurkál a petefészkük.. A kezdeti terhességi tünetek elmúlnak. Kinek előbb, kinek később. Nekem pl. 8-9 hétig tartott a mellfeszülés, szurkálások. De meg se fordult a fejemben, hogy baj lehet. Pozitívan már emberek.:) Ha baj lenne a babával, az egyértelmű lenne. Szóval semmi probléma.:) Élvezd a terhességed és boldog babavárást!
2014. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6.hètig volt 3-4x, hogy fàjt a mellem, aztán el is mùlt, több tűnetem nem volt, 2,5 èves az èn lànyom is :)
2014. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tünetem *
2014. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj,semmit se jelent. :) Saját,elég friss tapasztalat. :) Egyik nap fáj másik nap nem is érzem.... A mai napig így van. 14 hkm.
2014. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm h válaszoltatok.

Próbálom megnyugtatni magam:)

Eddig minden nap fájt, ma csak egy kicsit, ezért kezdtem bepánikolni.

Az is más szerintem ha vkinek egyáltalán nem volt, mintha egyik napról eltűnik a másikra így az elején.

Nagyon bízom benne h minden rendben és köszi a biztató válaszokat:))

2014. ápr. 6. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem az 5. és 6. héten vot mellfeszülés, megduzzadtak kicsit, aztán elmúlt. most vagyok 10 hetes, és semmi mellfeszülés.

a 8. hétig volt émelygés, hányinger is, de az is elmúlt. meg hasszurkálás is intenzívebb volt, mostmár az is nagyon ritka. a babával minden rendben. A tünetek jönnek-mennek, egyik váltja a másikat, eltűnnek, aztán visszajönnek. Minden terhesség más, lehet, hogy nálad is visszatérnek a tünetek, de lehet, hogy tünetmentes terhességed lesz.

2014. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!