Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szemöldököt...

Terhesen lehet szemöldököt tetováltatni? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 hete bejelentkeztem egy nagyon jó sminktetováló hölgyhöz,de mivel a városunkban ő a legjobb,ezért csak júliusra tudtak időpontot adni. Időközben kiderült,hogy babát várok,még nagyon fiatal a terhesség,4 hetes vagyok. Szerintetek mondjam le az időpontot,vagy nem befolyásol semmit egy tetoválás? Köszönöm előre is!
2014. ápr. 7. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond le. Majd szoptatás után megcsináltatod.
2014. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alexa+Hédi válasza:
En se mertem megcsinaltatni terhesen, de tobb ismerosom is sminktetovaltatott amig babat vart, ugyhogy szerintem ez is csak tul van ovatoskodva (igy utolag). Mondjuk igy a szemoldokom immar rozsaszin...de mindegy, majdcsak hozzajutok elobb-utobb. Raadasul lanyom szuletett, ugyhogy a rozsaszin amugy is tokmeno. ;)
2014. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csináltasd meg mert mikor én csináltattam akkorderült ki rá 4 napra hogy babós vagyok és nem fogta be nagyon halványan látszik és foltos is lett. Nem ajánlom. Várd ki a szülést szerintem .
2014. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. ápr. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!