Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babának...

Ugye nem lesz baja a babának és nem megy el egy torokfájástól?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, rossz a közérzetem, fáj a fejem! Nagyon aggódom! 2 éve várok rá!
2014. ápr. 8. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem megy el a baba attól, hogy te beteg vagy, ne aggódj! :) Jó kis védett helyen van. Azért vigyázz magatokra, és gratulálok! :)
2014. ápr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

Ha rosszabbul lennék, akkor menj orvoshoz.


Gratula a kis jövevényhez :)

2014. ápr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. A későbbiekben is egyedül a lázzal járó megbetegedés miatt lehet izgulni, mert a magas láz, ha tartós az anyánál, akkor káros lehet a magzatra. De ilyenkor be kell venni a megfelelő lázcsillapítót. (de ezt nem azért írtam, hogy most a lázad miatt aggódj, hogy lesz-e;-), remélem nem. Én a várandósság alatt többször is megfáztam, de a baba rendben volt:-).
2014. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk alighogy kiderült,hogy várandós vagyok,olyan ronda mandulagyulladást kaptam,hogy csuda. Antibiotikum is kellett. A baba egészségesen született. Ne izgulj,semmi baja nem lesz a kicsidnek!
2014. ápr. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

2 év várakozás után mélyen megértem az aggodalmadat, de személyes tapasztalatból mondom, hogy az aggódás többet árt a bubának, mint egy enyhe betegség. Saját megnyugtatásod végett tarts kapcsolatot megértő, szakmailag megbízható nőgyógyásszal, családorvossal, a jövendő védőnőtökkel, gyerekorvosotokkal (legalább jó előre le is teszteled őket).

Nálunk is nehezen jött a baba, a kis megfogant miatti állandó aggódástól állandóan beteg voltam, antibiotikumos kezelés, hörghurut, még lázroham is. Egy egészséges periódusban a szomszéd kisbabás édesanya elvitt a védőnői tanácsadásra, ahol amellett, hogy mind tőle, mind a gyermekorvosnőtől kielégítő, megnyugtató választ kaptam a félelmeimre, felvehettem a kapcsolatot más anyukákkal is, kiépítettük egymás közt a "forró drót" hálózatot :-) Nyugodj meg, pihenj, gyógyulgass, semmi baj! Szívből gratulálok, és kívánok jó egészséget, testi-lelki béét, harmóniát Neked, Nektek :-) !

2014. ápr. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En 7+3hetes vagyok. Mult heten laz nelkul, de borzalmas beteg voltam. Torokfajas, pici holyagszeru pottyokkel, takony az agyam helyen is, kohoges....

Nekem a kammillas gozoles bevalt, illetve tantum Verde, negro, c vitamin, pihenes. Nagyon aggodtam en is a Baba miatt.

2014. ápr. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon kedvesek vagytok! KÖSZÖNÖM!
2014. ápr. 8. 08:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok tolakodo...hany hetes terhes vagy?
2014. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6os voltam 😊
2014. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
4hét 5 nap
2014. ápr. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!