Terhesen szolizik?

Figyelt kérdés
Tegnap összefutottam a baràtnőmmel, aki terhes. Igaz, még csak az elején van, kb 9-10 hetes. Beszélgettünk, és mondta, hohy épp a szoliból jön. Én ezen nagyon ledöbbentem, mondtam neki hogy lehet ilyen felelőtlen, mert terhesen nem szabad szolizni. Erre nekem esett, hogy nehogy jobban tudjam màr! Igaza volt?? Én tudom rosszul, hogy a szoli àrt a babànak? Azt mondta tovàbbra is jàrni fog..
2014. ápr. 8. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom h nem a legjobb. En biztos nem tettem volna be oda a labamat. De ugy latszik nem vagyunk egyformak.
2014. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen korán nem tudom,hogy lehet-e,de később biztosan nem,ugyanis felmelegedhet a magzatvíz és az nem túl jó. Szerintem felesleges bármit is szólni ilyen embernek,majd tanul a saját hülyeségén...
2014. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A baba miatt azért nem ajánlják (akárcsak a has napoztatását vagy a forró fürdőt), mert felmelegszik a magzatvíz - bár valószínűleg 3 perc alatt nem lesz baja. Az anya miatt viszont azért nem ajánlják, mert terhesen könnyebben előjönnek új anyajegyek, kialakulnak májfoltok.


[link]

2014. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja a baba magazinban volt egy cikk, Kismama és wellness címmel. Abban azt írták, hogy szabad szolizni és szaunázni is, rövid ideig, és arra kell figyelni, hogy a kismama maghőmérséklete ne emelkedjen fel. Attól, hogy a bőre pirul, illetve pár percet szolizik, vagy infra szaunázik (nem finn szauna!!) nem fog emelkedni a maghőmérséklet! 3-5 perc szoli nem gond, de 15 pl már igen!
2014. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Én mióta terhes vagyok be se tettem a lábam a szoliba. Majd amikor a baba már meglesz és úgy érzem lesz annyi erőm és időm,hogy kicsit szolizgassak. Addig biztos nem.
2014. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!