Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, titeket nem idegesít...

Kismamák, titeket nem idegesítenek ilyen beszólások? Persze ha van.

Figyelt kérdés
24 hkm vagyok, eddig 3,5-4 kg híztam, abszolút sehova csak a pocira, a 60 cm "darázsderekam" 94 cm pocakméretűvé vált:-)aminek én nagyon örülök, mert mindig irigykedtem a kismamikra és igen, én nagy hasat szeretnék!És, mikor ezt elmondom 1-2 kedves embernek vagy lát a megjegyzés "Te is jó nagy bálna leszel a végére" - hát szerintem azért ez nem itt kezdődik...nem?Miért nem lehet elfogadni, hogy mondjuk egy kismama hasa megnő, de igazából nem hízik csak pocira és az szépen le is megy szülés után és nem lesz bálna!
2014. ápr. 11. 15:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
20%
Majd, ha leszakad a derekad akkor nem ezt gondolod.
2014. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 hetes vagyok és páran már megjegyezték, hogy kerekedek....mindenhol. Hát ez van, én 52.5 kilóval indítottam, most vagyok 55. Eddig is teltebb melleim voltak, most meg aztán még inkább. Ráadásul nekem nem csak a hasam nő, hanem mindenem, pedig nem eszek sokkal többet....szerintem.... :) szélesedett a csípőm is, a mellem is egyre nagyobb, a hasam is....duracell baba leszek. Nekem is mondják, hogy mindenhol kerekedek, de nem érdekelnek, kismama vagyok. De biztos terhesség végére idegesítene ha mindenki ezzel jönne.
2014. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ez az egész bálna dolog egy nagy b.romság... egy egész embert növesztesz magadban...
2014. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk nagyon idegesítenek ezek a beszólások, pedig tudom, hogy nem azért mondják, hogy bosszantsanak vele. :)) A terhességem első felében azzal nyúztak, hogy miért nem nő már a hasam, a másik felében meg hogy jujjj, mekkora a hasam!! Most, az utolsó napokban pedig azzal mennek az agyamra, hogy "mikor szülÜNK már??" Grrr… :))
2014. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ment le szülés után a hasam. 1 1/5 éve szültem, vékony vagyok mindenhol, de van hasam. :/:/

Mondjuk terhesen óriási hasam volt.

55 kg voltam terhesség előtt és 12 kg-t híztam.

Senki nem szólt be. De ha lebálnáztak volna, azt nem köszönték vna meg.

2014. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom egy kicsit álomvilágban élsz még, azt tudtam csak kivenni belőle.
2014. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De pl az utolsó hozzászólásából is azt érzem, hogy törvényszerű meghízni, törvényszerű rosszul érezni magam, nem értem én ezt...lehet hogy igen a végére így lesz, de akkor a végén majd mondják ezt a bálnát vagy bármi mást...de tényleg saját véleményem és nem kell bekapni érte!
2014. ápr. 11. 16:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

:) most 22 hetes vagyok +10kg-nál tartok. 55kg-mal kezdtem, magasságomhoz képest vékony voltam. tehát én inkább bókokat kapok, hogy végre szép kis telt vagyok. és én is így érzem magam. jött fel a popsimra a derekamra, arcomra, a vállam sem olyan csontos már. tehát engem még nem ért kritika, sőt volt hogy bementem egy kínai étterembe ott még a kiszolgáló nő meg is dicsért hogy csini vagyok.

egyszer volt hogy mamám beszól :) esküvői ruhát nézek, valami egyszerűt mert csak polgári lesz egyenlőre és mondta hogy olyan ruhát nézek amiben nem vagyok kövér :) jót mosolyogtam, de nem vettem magamra, mert nem is úgy gondolta.

tehát kérdező, ha te így jól érzed magad, a párod is imád (az enyém folyton bókol és persze hogy ne szokjam meg néha mondja hogy husi, meg pocak...stb, de én szeretem) akkor más nem fontos.

nekem még anyósom mondott olyat hogy nem tudja miért de olyan sugárzó vagyok :) mint általában a kismamák. tehát, tuti csini vagy, ne vegyél magadra semmi rosszat. ha fel is szedsz pár kilót majd leadod.

2014. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a problémádat, szerintem sok nő, méghan em is vallja be magának, irígy a kismamákra. Ez egy tökjó állapot, ilyenkor mindenki sztár. Emiatt is lehet, hogy beszólnak.


DE

én most 33 hetes vagyok, szinte semmit nem híztam 5-6 eddig, kicsit odafigyeltem, de nem diétáztam vagy ilyesmi.

És kb 3-4 hete durvább lett a helyzet +5kg. Úgy elkezdtem hízni (persze a baba) de akkor is minden várakozásomat felül múlta.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy amíg tudsz, figyelj oda a hízásra, mert a végén indul csak be az egész, akkor tényleg csak úgy szaladnak fel a kilók és ha addig felszedsz mondjuk +10et, akkor simán felmegy még az utolsó hetekben még 6-7kg és nem csak esztétikailag fura, hanem bizony cipelni is nehéz.


Boldog babavárást :)

2014. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó 2 válaszoló!Valahogy én is így gondolom ahogyan ti!Boldog-boldog babavárást!
2014. ápr. 11. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!