Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki júni 25 felé...

Van olyan aki júni 25 felé van kiírva szülésre? Jó lenne beszélgetni egy velem egy idős kismamával :-)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hoxa.hu-n szinte minden hónapra van babás forum. Keress rá.
2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2014. ápr. 11. 21:30
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Június 24-re vagyok kiírva a kisfiammal. :-)
2014. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia. Én Július 2.-re vagyok kiírva a kislányommal.
2014. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én júli 9-re kisfiammal
2014. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogy bírjátok amikor eleven a picike? :-) Én jövőhéten megyek a 30 hetes ultrahangra, már várom mennyit fejlődött a cseppség. Ti már mindent beszereztetek a picinek?
2014. ápr. 11. 22:27
 7/18 anonim ***** válasza:

Én július 1:-)

Lassan készül a babaszoba.. Ti hogy álltok?

2014. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát mi még úgy néz ki most költözködünk még ha sikerül a házvásárlás, úgyhogy még a babaszobát nem birom csinálni de már mindent megvettem neki, már csak az ilyen nagyon apróságok vannak a popsitörlő pelenka meg ilyesmik. Úgy naggyából ami kell nekem is azt is sikerült mindent beszerezni ( mellszívó meg ilyesmi.) Néha már úgy csomagolnék :-) néha azért összekészítem ami a kórházba kell olyan jól esik :-)
2014. ápr. 11. 22:45
 9/18 anonim ***** válasza:

Én június 26.-ra a kislányommal. Első baba lesz. A hétvégén voltunk bababolt nézegetős körúton. De még nem vettünk semmit. E hónap végén vagy május elején vesszük meg a dolgokat.

Egyébként eddig abszolút problémamentesen zajlott a terhességem. Mostanában kezdődött a derékfájás nálam, de most az is jobb lett. Biztos úgy feküdt a baba...:) Amúgy nagyon aktív baba, sokat rugdos. :)

2014. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam a 30 hetes ultrahangon. Kiderült, hogy még mindig medencevégű fekvésűek vagyunk, pedig annyit mocorog a kis drága! Remélem megfordul még szülésig :-) Most már kezdek neki kimosni a kisruháit és a kórházba összekészítem ami kell :-)
2014. ápr. 16. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!