Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt 39 évesen a...

Másnak is volt 39 évesen a kombinált teszt eredménye 1:210-hez? Az életkorom miatt mindenképpen csak magas kockázatú lehetek? Minden leletem ok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 33 vagyok. A kombinálrt eredményem 1:620 hoz volt. A 16. Héten levetettem a 2. Vért is. Igaz ez már 15000 ft volt de ennek az eredménye sokkal megbízhatóbb. Az eredmény: 1:50000 hez lett. Nagy külömbség. A doki szerint ez a vizsgálat sokkal pontosabb, így megnyugodtam. Szerintem csináltasd meg te is.
2014. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
En ugy tudom,hogy ez csak kozepes kockazatot jelent,de valoszinu,hogy tenyleg az eletkorod miatt lett ilyen magas.
2014. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg az életkorod is közrejátszik, meg nem tudom előtte volt-e terhességed, esetleg cukros lettél-e alatta, tudod amiket a vérvételes papíron kérdeznek azok mind befolyásoló tényezők, még ha egészséges is vagy. Nekem is minden eredményem jó lett (mondjuk nekem a kombinált teszt is), de a kor miatt te is menni fogsz genetikai tanácsadásra. Én épp most voltam, és az ultrahangos meg utána a doki is nagy meglepődve kérdezte, hogy akkor most mi is rossz? Ugye a meglévő leleteim jók voltak, amit ott csináltak uhot szintén negatív lett, úgyhogy a doki közölte, hogy na akkor el is engedem magukat (férjemmel voltam, mert meggyőződésünk volt, hogy majd felvázolja így is mennyi esély lenne a beteg babára, miket javosol, amnió, vérvétel...., ehhez képest ott voltam a szobában vagy 2 percig még kinyomtatta, hogy a lelet negatív, nincs további teendő :) ) A 16. hetit én is a fizetőset csináltattam meg, nálunk 13.000,-. Az afp jó lett rajta (leginkább ezt nézik a dokik, mégha elavult vizsgálatnak is tartják)
2014. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!