Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mohácson Dr. Révész Péter...

Mohácson Dr. Révész Péter nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki? Milyen uh készülékkel rendelkezik? Csak 2D-s van? Uh fotót kérnem kell, vagy ott adnak?

Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 21. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


bár én a Farkashoz járok, de most pontosan mire gondolsz?

a Révész rendelésére, vagy magánrendelésére?

a sima rendelőben 2D-s uh készülék van, nagyon gagyi. magánrendelésén tuti jó kis uh-ja van. Fatérnál voltam múltkor 4D-n, nagyon jó uh gépe van, akkor gondolom a főorvosnak is jó lehet a magánrendelőjében. Én még sima kontrollon is mindig kérek képet, mert nem "szokásuk" adni. magánban meg még jó hogy adjanak. 36 hetes km

2009. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Magánrendelésre gondoltam, mert nem szeretem a gyorsszalagos sztk-s rendeléseket. Gondolom ezzel sokan vannak így...

A Fatérhoz én is jártam egy időben, amikor még nem voltam babás, de most majd a Révészhez szeretnék menni, szimpatikus embernek tűnik. Remélem hogy nem gagyi gépe van, mert ezek a 2D-s uh-k sokszor tényleg elég gázosak.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál, sokat segítettél!!!

Sok Boldogságot a picihez, és könnyű szülést!

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok!

2009. dec. 22. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
A Révész jó doki. Neked is Boldog Karácsonyt, és szép, egészséges babát. szia
2009. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!