Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem, nem...

Pozitív lett a tesztem, nem menstruálok, de még az orvosomat nem kerestem fel. Tudnátok pár hasznos tanácsot adni?

Figyelt kérdés

19 leszek, most fogok erettségizni, kicsit félek, hogy rosszabbul sikerül, vagy az idegesség nem tesz jd jót a babának. mindenképp meg szeretném szülni, bár tudom, hogy apukám és nővérem nem fog örülni.. a barátom mellettem áll, számomra ez egy óriási biztonságot jelent.

Olvashatók neten vitaminokról és hasonló dolgokról, de remélem ti is segítetek nekem!

Minden vélemény fontos, köszönöm! :)



2014. ápr. 15. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szedj folsavat, ne dohányozz, ne fogyassz alkoholt.

Ha normálisan táplálkozol, semmi másra nincs szükség.

Valamint kerüld a nagyon nagy fizikai igénybevételt (30 kg-os zsákok emelgetése, bútormozgatás).


Ezen kívül semmi más nem kell, a terhesvitamint lehet szedni, de teljesen felesleges, ha a táplálkozás megfelelő.

2014. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, telefonròl vagyok :/
2014. ápr. 15. 08:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2014. ápr. 15. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
folsav 3mg-os, magneb6-t(főleg ha görcsölnél vagy nagyon fáradékony vagy) Ezeket megmondják a gyógyszertárban is, hogy hogy érdemes szedni. Ha görcsölnél, vagy fáj valami, akkor pihenj le! Kerüld a cigi füstjét is, az alkoholt és bármilyen vegyszert(nem tesz jót belélegezni). Amúgy csinálj mindent úgy és élj úgy, mint korábban, csak ne erőltesd meg magad! Kellemes babavárást! :)
2014. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még az előzőekhez hozzátenném, hogy igyál sok folyadékot!

Azért az utsó menseshez képest 7-8 héttel menj el nőgyógyászhoz, hogy ultrahanggal megnézzék, minden rendben van-e.

2014. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!