Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam ma 37es ctg vizsgálaton...

Voltam ma 37es ctg vizsgálaton, ahol annyit mondtak 2 nap múlva megismételjük a vizsgálatot. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
második gyerekem várom. az van a ctg papiromon hogy 2 nap múlva controll. az értékeke 140-160 közt vannak van benne kiugrás szóval mozog a baba... van okom félni? előbb lesz a babám? járt már igy valaki? kicsit kétségbe estem...
2014. ápr. 16. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ezt ott kellett volna megkérdezni, mert mi nem tudjuk. Biztos oka van, ha megismétlik. keményedéseket is mutatott? Mozgásra gyorsult a szívverés?
2014. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a frankó hogy nem mondott semmit.. felvitte a papirom az orvosnak majd váratott és azt mondta pénteken 8 ra jöjjek még el 1 ctg-re...
2014. ápr. 16. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj, nagy baj nem lehet, ha két nap múlva kell csak visszamenned.

De ilyenkor kérlek kérdezz! Mert így csak kétségek között vagy.

2014. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igyis csak kicsapott a folyósóra a gyerekkel hogy várjak majd szól mi lesz. ennyi volt péntek 8ra jöjjek vissza. azt már húzott is be... mindegy...
2014. ápr. 16. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj biztos nincs semmi baj, lehet, hogy a vége felé már szokásuk kétnaponta nst-zni.

Az is lehet, hogy az a kiugrás, nem volt elég nagy a dokidnak. Nekem pl. volt ilyen, engem akkor másnapra hívott vissza.

A végén már naponta jártam nst-re.

Nem lett semmi baja a babámnak, a kiírt napon szültem, természetes úton!

2014. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyugi nálunk úgy működik hogy 36háttől hetente 1alkalommal kellett menni 37héttől heti 2 alkalommal. sőt akinek faros volt a babájuk azoknak heti 3alkalom is volt.
2014. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tavaly januárban is oda jártam akkor az volt hogy heti egy alkalom volt csak a ctg... majd holnap kiderül, de köszönöm. :) majd úgyis megkérdezem hogy miért kellett kétszer menni azon a héten.
2014. ápr. 17. 09:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma is voltam. Annyit mondtak. Igaz 2hét van még ne nagyon menjek messzire, de kedden megint menjek el ctgre
2014. ápr. 18. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!