Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan is vannak ezek a hetek?

Hogyan is vannak ezek a hetek?

Figyelt kérdés
én pontosan 33+2 hetes vagyok. azt értem hogy betoltott 33 hét, 34ik hét kezdete. de itt neten ha nézek kalkulátorokat azt dobja ki 33 hetes vagyok és hogy mik a 33ik hét jellemzoi. viszont a dokim tegnap a papirjaimba 34et irt.ez az elejétol igy megy. ha most megszulnék mi lenne a papirjaimon, megszult 33ik vagy 34ik héten?
2014. ápr. 16. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a megkezdett hetek számítanak, ahogy a doki írta
2014. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, hogy a betöltött hetek számítanak! Tehát 33 hetesnek számítasz. A védőnőm is mindig hangsúlyozta a vizsgálatok, vérvételek előtt, hogy mindig a betöltött hét számít. Én például 37 hét 4 naposan szültem és a papírokon az szerepel, hogy 37. héten született a baba. Az előző babám 39 hét 6 naposan született, nála is úgy írták, hogy 39. héten született.
2014. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 38+6 hétre érkezett (október 15 volt a terminem és 7-én jött világra), a papírján az áll, hogy 39 hétre született. Ha most megszülnél, szerintem 33 hetet írnának, de pár nap múlva már 34-et.
2014. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom. hát elég érdekesek és eltéroek a válaszok :) ugy átszik minden megyében máshogy számitják a heteket :)
2014. ápr. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!