Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten ment 4 D -...

Ki hányadik héten ment 4 D - re? Mikor érdemes? Megmondták a baba nemét?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a 27. héten voltunk, nagyon jól ki lehetett látni :) szerintem a 26-28 héten érdemes. Mi már tudtuk akkor hogy kisfiú, és ezt ott is megerősítették. boldog babavárást! 37 hkm
2014. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

30-33. hét között javasolják leginkább a képek miatt, mert ekkor már husis az arca.

de már akár 9 hetesen is lehet menni

a baba neme itt is orvosfüggő (valaki meg tudja mondani, valaki nem)

2014. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 26. hetesen voltam, nagyon jol sikerültek a képek :) nagyon mosolygott a kis babuka
2014. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is 26-28 heten javasolták mert akkor màr husis viszont még van helye bőven bent mozgolòdni és igy igazi élmény.de a nemét màr 12héten biztosra mondták itt.
2014. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát én türelmetlen voltam, meg mivel a páromat "elfelejtettem" behívni a 1. genetikai uh-ra, így kárpótlásul a 16. héten elmentünk. ott szépen látszott is hogy kisfiú :) majd akarunk menni kb egy hónap múlva, olyan 26hetes leszek. :) már alig várjuk, mert ahogy előttem is írták akkor már szép kis formás a baba, azaz formásabb, már nem olyan csontos :)
2014. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

26-28 hét szintén. Ha hátsó fali a lepényed, akkor inkább 28, de ha elől tapad, akkor max. 26 :)


A nemét már a 18. héten megtudtuk (a nagynak anno a 16-on)

2014. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a 16. héten, és a 27. héten. A 16. heti is fantasztikus élmény volt, és a legutóbbi is. Kikerekedett teljesen az arcocskája, ügyes volt, és nem takargatta magát semmilyen formában. Korábbinál még lehetőségünk volt majdnem egészben látni, de már akkor is babás volt az arca. Amolyan csodaszép. :)
2014. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 33 hetesen voltunk (ajándékba kaptam azért csak ekkor), de már elég nagy volt ahhoz, hogy szabadon mozoghasson, mindig csak a fél arcát láttuk. Szerintem hamarabb érdemes menni. Nemét már jóval előbb tudtuk.
2014. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a 22-ik hétben megyünk...Nem tudom mikor érdemes!

Mi akkor tudunk csak menni :)

2014. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt mondják, 20. hét után érdemes, de szerintem attól függ, mire vagy kíváncsi... Mi 12. héten mentünk és nagyon tetszett a felvétel, látszott, hogy a nyaki redő és az orrcsont rendben van, szépen kifejlődtek a végtagjai, kinyitja a száját, mozog, jó a szívverés, szóval azt gondolom, érdemes volt elmenni. Ha valaki "babásabb" képet akar, akkor pár héttel később kell, amikor nagyobb, így látható az arca és arcmozgásai is.

Nekünk még annyit mondott a doki, hogy mivel a gép a 2D-s képből alkotja a 4D-set, ezért nem látszik "jobban" a 4D-s képből se semmi, mint a 2D-sből. Tehát ugyanúgy meg tudnak mondani mindent a 2D-ből is, nemet, szívstruktúrát, ilyesmit, tehát nem "élesebb" a 4D se, az tényleg csak mozizásra való, de arra szuper. :)

2014. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!