Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért küld a fogadott nőgyógyá...

Miért küld a fogadott nőgyógyászom a terhesgondozásra, hogy ők írjanak ki? Most Győrben élek. Előző terhességemnél a nőgyógyász írt javaslatot.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a terhes gondozó vesz táppénzre, de a barátnőmet meg Bp-n a háziorvosa, a nőgyógyász javaslatára.
2014. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy most magánnőgyógyászhoz járok, akkor pedig sztk-na jártam. Nem tudom fontos-e..
2014. ápr. 18. 17:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 1-es. Akkor lehet, hogy mindenhol máshogy van..?!..
2014. ápr. 18. 17:47
 4/7 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Én is győri vagyok jelenleg és magánorvoshoz járok, de a táppénzes papírért az oti-ba kell bemennem nekem is. De barátnőm is ugyanoda megy, csak ő vidéki és másik ajtóhoz kell mennie, ugyanúgy magánhoz jár ő is. Jah de más orvoshoz járunk
2014. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a győri terhesgondozóba járok a táppénzes papíromért.
2014. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lányok, akkor Megnyugodtam.:):) Köszi mindenkinek a választ!!:)
2014. ápr. 19. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a táppénzes papírt a privát orvosom akarta kiírni, magánrendelésen. Szintén Győr.
2014. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!