Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sztetoszkóppal lehet hallani...

Sztetoszkóppal lehet hallani a magzat szívhangját?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáltuk, de nem sikerült.
2014. ápr. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült.
2014. ápr. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de nekem sem sikerült.
2014. ápr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült. A védőnő mondta is utólag h nagyon ritka ha valaki ezzel megtalálja a szivhangot, ráadásul itt sokat számit a zsirpárna.
2014. ápr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően két típusú sztetoszkóp van, az egyikkel inkább tüdőhangokat lehet könnyen megtalálni, a másikkal (drágább típus) lehet magzati szívhangot megtalálni.


Orvos ismerőstől kérdeztem, hogy miért nem találjuk, ő mondta, hogy azzal a típussal, ami nekünk van, ő se találná meg.


Egyébként a saját szívhangomat is nehézkesen találom meg, pedig nincs rajtam zsírpárna és ugye jóval nagyobb, kevésbé fedett (nincs körülötte folyadék és szövetrétegek) a saját szívem.

2014. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én a sajátomat tök simán megtaláltam vele, a kicsiét nem sajna, pedig 34 hetes vagyok. néha talán mintha az lenne de lehet csak beképzelem. szóval inkább a nemre szavazok.
2014. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,mi végig azzal hallgattuk a babám szívhangját. Kb.23-24 hetesen találtam meg először és onnantól fogva szinte minden nap meghallgattuk.
2014. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló!én most próbáltam hallgatni,de nem sikerül! :( nektek,hogy sikerült? 26 hkm
2014. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7.válaszoló vagyok. Utolsónak! Először a férjemnek sikerült,de aztán már nekem is.Érdekes,de legtöbbször bal oldalt lent a hasam alja felé találtam meg (nyilván attól is függ,hogy helyezkedik el a pocakodban a baba),ha ott nem hallottam akkor jobb oldalt lent biztosan sikerült. Az is befolyásolja,hogy milyen részen tapad a méhlepényed,ha mellső fali akkor sokkal nehezebb megtalálni,nekem hátsófali volt így könnyebb dolgunk volt. Sok sikert! Ne add fel,nagy élmény! :)
2014. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy NST vizsgálaton is 5 percig keresgélték a tappanccsal, mert nem találták, szerintem folyamatosan elmozdult. Ezek után nem csodálom, hogy egy olcsó sztetoszkóppal én se találtam meg.
2014. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!