Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok,...

26 hetes kismama vagyok, aranyerem lett (külsö), valami jo tipp? Kup, krém?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem sírtam, annyira fájt, amikor kijött. Proktológus és nőgyógyász tanácsa alapján állt össze a tuti recept és vitte le két nap alatt nullára:


Szájon át max adagban Detralex (adagolás a tájékoztatón).

Óvatos kenéssel először Lidocain krém (érzéstelenít is), arra svédcsepp (vattával tunkold rá), majd Lioton gél.


Ezt naponta 3-4 alkalommal, előtte mindig alaposan meg kell tisztítani szappannal, langyos vízzel. 2-3 napig csináld akkor is, ha elmúlt.


25-26. hét környékén jött ki nekem is, mostanában kezd megint, a 37. héten, de gondolom a súly is belejátszik.

2014. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve hideg-meleg vizes zuhany is jót tesz neki, ha kibírod. Elég kellemetlen, de jótékony. Mosakodás után váltogatva folyasd rá a hideg és az enyhén forró vizet, hideggel hagyd abba.
2014. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aurobin kenőcs és hideg vizes zuhany segített.
2014. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a visszereim voltak ott lent, rettenetesek, és a varázsdiókrémet ajánlották. Enélkül járni nem tudtam volna.
2014. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!
2014. ápr. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!