Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás fehér folyás menszi...

Barnás fehér folyás menszi helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért jelentkezhet menszi előtt meg helyett barnás fehér folyás, mikor ilyen sosem szokott lenni?


A ciklusom általában 28-30 napos.

Ma vagyok a 28. napon. A pé-met mindig meg szoktam érezni, olyankor eléggé fájni szokott a derekam és a petefészkem is.

Ez ebben a ciklusban ápr. 6.-án volt, azaz 15 napja. Ekkor párommal együtt voltam, megszakításosan.

A pé-t követő 14.-15. napra megszokott jönni.

Ami nagyon fura, hogy a mellem 1-2 héttel menszi előtt már fájni szokott, most viszont elég későn kezdett el fájni. a Pé utáni 13. napon (menszi előtt 1-2 nappal) el szokott múlni teljesen, most viszont nagyon fáj.

Semmi hányingerem nincs meg más tünet, csak a mell fájdalom.

Meg tegnap este migrén szerűen fájt a fejem. Néztem orvosmeteorológiát, ami hideg frontot írt, de én csak a meleg frontra vagyok érzékeny.

Lehetséges, hogy nem fog megjönni és babás vagyok? Úgyértem, azzal tisztában vagyok, hogy megszakításosan van esély rá, de ez lehet terhességre utaló jelzés? :) Nem mondom, hogy nem örülnénk neki :)

Köszönöm előre is a válaszokat :)


Üdv: Alma :)


2014. ápr. 21. 08:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!