Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetes terhesen hasfájással...

5+5 hetes terhesen hasfájással bementünk a kórházba! Meg ultrahangoztak. Petzsák van de embrio még nem látható! Már volt 2 vetélésem és nagyon félek, hogy megint baj van! A doktornő azt mondta, hogy vagy még kicsi és nem látszik vagy nem fejlődik!?

Figyelt kérdés
Hát mit mondjak, jól megnyugtatott! Május hatodikára kaptam időpontot vissza menni! Na addig én megörülök!Ma 6+1 naposan csináltam egy blue clear tesztet. Pozitív lett és 3 hetesnek saccolt! Ez mennyire megbízható, mennyire szabad hinni neki? Mert ha esetleg később volt peteérésem és később fogant a baba, akkor is bőven elmúltam 3 hetes! Valaki volt már ilyen vagy hasonló helyzetben??

2014. ápr. 23. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem holnap mennyél el egy másik dokihoz mond el,hogy volt vetélésed szerintem írni fog rá utrogestant.

Nekem ugyan így volt.

2014. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Nitókrisz ***** válasza:
100%
Meg azt is megprobalhatod, hogy mennyire erosodik a csik! Ha eros, akkor ne aggodj :) ! Es igen, az elozo valaszolonak igaza van, ha mar voltak veteleseid, akkor nem artana mar most megelozni hormonpotlassal!
2014. ápr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én mivel clostyt szedtem, mennem kellett már 5+4 hetesen. Nekem akkor csak a gesztációs gyűrű látszott még kb 1 cm (hüvelyi uh). Erre azt mondta a doki, hogy ez teljesen normális, de hogy biztos terhességet állapítson meg, egy hét múlva menjek u.h.ra, akkor voltam 6+6 napos, hasi uh-on még csak a petezsák látszódott, szikhólyag nem (kicsit meg is lepődtem, mert a kisfiammal ilyenkor már volt színhang is), de azt mondták, hogy semmi gond ezzel, ne ijedjek meg, így egy hét múlva megint kontroll, akkor már látszott a nagy "babszem" szívhanggal. Úgyhogy szerintem nincs okod még aggodalomra. Nem írta rá a papírodra, hogy mekkora a petezsák?

Esetleg keress fel egy "normális" orvost. Merre laksz?

2014. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az utrogestánt felírták rögtön ahogy kiderült a terhesség. Több mint 2 hete hüvelykúp formájában használom! Még talán annyi, hogy 10 napig antibiotikumot kellett szednem mert a pisim nem volt jó!
2014. ápr. 24. 08:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Svájcban élek, ezért is nehezebb! Ráadásul itt az a "módi" hogy nem kapsz semmi papírt ha orvoshoz mész vagy leletet, majd pár hét múlva küldenek egy levelet, csak arról ,hogy mit csináltak velem! A doki aki megvizsgált nem az én orvosom, csak épp ő dolgozott aznap a szülészeten, mert vasárnap (húsvétkor) mentünk be hasfájással az ügyeletre!Azért akartunk mindenképp bemenni, hogy megnézzék minden rendben van e (a vetélések miatt nagyon félek) de ehelyett rám hozták a frászt!
2014. ápr. 24. 08:31
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia,én is kb.5 hetesen mentem csak egy mákszem nagyságú pötty volt látható (én nem is nagyon láttam csak a doki)6 hetesen már volt embrió de nem volt szivhang,na akkor jól megijedtem mert nekem is volt már 2 vetélésem,7 hetesen nőtt a baba és már volt szivhang is.Most 8+4 vagyok majd hétfőn megyek uh-ra.Nyugi szerintem minden rendben lesz! Bár ha tudsz szerintem is menj el másik orvoshoz mert máj.6-a még messze van. Csak pozitivan! :0)
2014. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csináltam egy új tesztet, az erősebb mint az első volt! Viszont megint fáj a hasam! Ha nem múlik még ma este irány újra a kórház!
2014. ápr. 24. 21:18
 8/17 Nitókrisz ***** válasza:
Az tenyleg jo jel ha erosebb a csik :) ! Mi lett tegnap, jol vagy?
2014. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Végül egész hamar lefeküdtem aludni , és reggelre jobb lett! Voltunk ma orvosnál (háziorvos, ma kellett visszamennem a vizeletteszt miatt) aki azt mondta, ha nem vérzek és nem a hasamalja görcsöl akkor ne idegeskedjek! Viszont vettek vért (azt mondta nem érti ezt miért nem csinálták meg már hétvégén a kórházban)aztán meglátja mi lesz az eredmény (hétfőn lesz kész)! Ebből kiderülhet az is ha baj van?
2014. ápr. 25. 19:53
 10/17 Nitókrisz ***** válasza:
Eleg sok mindent kimutat a ver, de remeljuk, hogy minden tokeletesen rendben lesz nalatok :) ! Ne idegeskedj! Nekem a kisfiammal szinte az elejetol fajt a hasam, szerintem ott, ahol megtapadt es az elejen nagyon panikoltam ez miatt, hogy gond lehet, de az eg vilagon semmi baj nem volt :) Nyugi <3 ! Es jo babavarast :) !
2014. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!