Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el nagyobb...

Mikor mondtátok el nagyobb gyermeketeknek, hogy jön a kistesó? A fiam 5 éves. A 12. heti UH után tervezem elmondani.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 12hetes uh után mondtam el neki, de az én esetembe szerintem túl korai,mert gyógyszereket szedtem és ha az afp eredményem nem lesz jó és kiderül hogy gond van, ...

2014. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bius06 ***** válasza:
Szia! A mi kisfiúnk is 5 éves, s mi 8 hetesen mondtok el neki, amikor már volt szívhang, mert elég sokan tudták már a családban, s nem akartuk, hogy valaki véletlen elszólja magát előtte, s mástól tudja meg. Ha minden rendben van a terhességeddel, korábban sem volt problémád, s főleg ha már többen is tudják szerintem hamarabb is elmondhatjátok neki, mint a 12. hét. Boldog babavárást és jó egészséget kívánok!
2014. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Holnap lesz a 12. heti UH, úgyhogy előtte már nem mondom el :). Ezt mindenképpen meg akartam várni, mert már volt egy vetélésem 10 hetesen, szerencsére akkor sem mondtuk el neki. Inkább azon agyaltam nem korai-e még ilyenkor is. Első Nálad mi a probléma? Mit kell szedned?
2014. ápr. 24. 07:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem kell szednem semmit.Amikor még nem tudtam,hogy babát várok,rengeteg gyógyszert szedtem be fog és fejfájásra.

Hogy ez okozott e valamit a babámnál, majd kiderül.

2014. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!